Müügiautomaadid

Avasime esimese apteegiketina Eestis müügiautomaadid, kust on võimalik osta erinevaid apteegikaupu spetsiaalselt traditsioonilisse apteeki minemata. Praeguseks on avatud viis masinat Tartus ja Tallinnas ning plaanime teenust edaspidi veelgi laiendada. 
 
Müügiautomaadid Tallinnas:
  • Tallinna bussijaam (Lastekodu 46, Tallinn)
  • Audentese spordihoone (Tondi 84, Tallinn)
  • Lasnamäe Bauhof (J. Smuuli tee 41, Tallinn)
  • Laagri Bauhof (Pärnu mnt. 558, Saue vald)
Müügiautomaadid Tartus:
  • Tartu bussijaam (Turu 2, Tartu)
  • Tartu Ülikooli spordihoone (Ujula 4, Tartu)

Automaatide võrgustikku laiendame jooksvalt. Kui oled huvitatud automaadi paigutamisest enda ettevõrre juurde, võta meiega ühendust info@benu.ee.

 
MIKS MÜÜGIAUTOMAADID?
 
Müügiautomaadid toovad apteegikaubad inimestele käeulatusse olukorras, kus on vaja kohest lahendust ja on võimatu apteeki kohapeale minna. Nii saab näiteks ühest linnast bussiga teise sõites veel viimasel hetkel kaasa osta vajalikud hügieenitarbed või spordisaalis soetada endale plaastreid ja spordigeele.
 
Müügiautomaatide eesmärk on viia igapäevaselt vajalikud tooted inimesele lähemale ja tagada seeläbi kvaliteetsete ja tervist toetavate toodete jõudmine kliendini.
 
MIDA MÜÜGIAUTOMAATIDEST OSTA SAAB?
 
Automaatides on müügil erinevad toidulisandid, vitamiinid, hügieenitarbed, apteegikosmeetika, ning lisaks ka näiteks vesi ja lastele mahlajook. Lisaks varieerub tootevalik vastavalt asukohale, arvestades kliendi vajaduste eripäradega. Masinatest ei saa seadusest tulenevate piirangute tõttu osta ravimeid.
 
info@benu.ee