BENU

MIDA TÄHENDAB BENU?BENU Euroopas!

BENU Apteek on üle-euroopaline apteeke ühendav kaubamärk. Täna tegutseb Hollandis, Ungaris, Tšehhis, Šveitsis, Lätis ja Leedus juba üle 1000 BENU Apteegi. 2013. aasta kevadel jõudis BENU kaubamärk ka Eestisse. 

 Vaata täpsemalt www.benu.ee

 

BENU lind


BENU on Egiptuse mütoloogiast pärit lind, fööniksi eelkäija, kes tõusis püha põõsa põlemisel leegist ning sümboliseerib päikest, elu, energiat, taassündi ja uuenemist.

Selle mütoloogilise linnu lugu haakub meie apteegi sooviga panustada inimeste tervisesse ja heaolusse.

 

MIKS MUUDETI APTEEKIDE NIME?

Uue kaubamärgiga BENU Apteek soovime laiendada ja ühtlustada apteegiteenuse kvaliteeti Euroopa turul. Riikides, kus BENU Apteegid tegutsevad, on see kaubamärk tuntud kui vastutustundlik, usaldusväärne ja asjatundlik tervisepartner.
 

Apteegiketi rahvusvaheline koostöö ja ühtsed standardid tähendavad, et ka Eesti külastajatele laieneb BENU Apteegi tuntud headuses kvaliteetne ravimiabi, mis aitab orienteeruda apteegi ulatuslikus ning soodsa hinnaga kaubavalikus.

MITU BENU APTEEKI ON EESTIS?

Üle kogu Eesti on nüüdseks 163 BENU Apteeki.

Arthryl -20% Brontex -15% Decatylen Natural Spray -25% Diclac -20% Duphalac -20% Magvit B6 tabletid -20% Lactoseven tabletid kuni-15% Möller's -20% Omep Uno kapslid -20% Otrivin kuni-15% Theraflu kuni-15%
Vaata kõiki
info@benu.ee