Uudised

Lõppesid kõik ravimitele kehtestatud müügipiirangud

Eestis 12. märtsil kehtestatud eriolukord on lõppenud. Seoses sellega on lõppenud ka kõik eriolukorra ajal kehtestatud piirangud ravimite väljakirjutamisele ja müügile.

Vaata lisaks!

Tühistati ravimite väljakirjutamise ja müügi piirangud

Sotsiaalminister Tanel Kiik tühistas ravimiameti ettepanekul piirangud nii retseptiravimite väljakirjutamisele ja apteegist väljastamisele kui ka käsimüügiravimite väljastamisele. Erandina jääb kehtima piirang paratsetamooli sisaldavate ravimite väljastamisele – 30 tabletti ühe ostuga ühe ostja kohta.

Vaata lisaks!

Avamisajad 1. mail 2020

1. mail on ajutiselt muutunud BENU apteekide avamisajad.

Vaata lisaks!

Puust ja punaseks: mis kaitset pakuvad erinevad maskid?

Kaitsemaskide kasutamise kohta levib palju infot, mis on kohati vastukäiv ja segadusttekitav. Benu Pargi apteegi farmatseut Lauri Baar selgitab, millised on erinevat tüüpi maskid ja kuidas tuleks neid õigesti kasutada, et kasu asemel endale mitte kahju teha.

Vaata lisaks!

BLOGI: Kevadel vajab nahk päikese eest lisakaitset

Kevadel märkavad inimesed sageli, et nende nahk on peale pikka talve muutunud tuhmiks ja väsinuks. Lisaks kimbutab tihtipeale ka naha kuivus. Benu apteekide kosmeetikakonsultant Kreete Põlme jagab nippe, kuidas oma nahka turgutada ning hoida see värske ja säravana.

Vaata lisaks!

Paratsetamooli väljastamisele on kehtestatud piirang

Sotsiaalministri käskkirja muutmise kohaselt võib paratsetamooli sisaldavat ravimit praegu apteegist väljastada kuni 30 tabletti ühe ostja kohta.

Vaata lisaks!

Kasulik info kaitsemaskide kohta

Ülevaade kõige levinumate küsimuste kohta kaitsemaskide saadavuse teemal.

Vaata lisaks!

Tänasest on apteekides müügil kaitsemaskid

7. aprillil jõudsid esimestesse Benu apteekidesse müüki kaitsemaskid pühapäeval Eestisse jõudnud isikukaitsevahendite partiist. Üle Eesti saavad kõik Benu apteegid maskidega varustatud 8. aprilli jooksul.

Vaata lisaks!

BLOGI: Kuidas kevadstressist jagu saada?

Pikk pime periood jääb selja taha ning päikesevalgust on juba palju rohkem, kuid paljud tunnevad end just praegu kevade saabudes tavapärasest rohkem väsinuna. Benu farmatseut Lauri Baar selgitab, mis tekitab paljudele tuttavat kevadstressi või -väsimust ja kuidas seda seljatada.

Vaata lisaks!

COVID-19 - mida tasub teada?

COVID-19 haigust põhjustab koroonaviirus, mis on geneetiliselt sarnane SARS koroonaviirusele (Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus). Loe haiguse kohta lähemalt ning vaata, kuidas saad end kaitsta.

Vaata lisaks!
1 2 3 4 5
Tervise Teisipäev Räägi apteekriga Soodustusega abivahendid TT UUS INKO Kasulik info kaitsemaskide kohta
Vaata kõiki
info@benu.ee