Uudised

Proviisoritudengid hakkavad võistlema teadusstipendiumile

Tartu Ülikooli proviisoriõppe üliõpilastele kuulutati välja konkurss sotsiaalfarmaatsia uurimistööde ja teadustegevuse stipendiumile, mida annavad välja Benu Apteek ja Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts.

Vaata lisaks!

Gripi vastu vaktsineerimine BENU apteekides

Gripp on raske hingamisteede nakkushaigus. WHO ekspertide hinnangul põhjustab gripp maailmas 40 000 kuni 220 000 surmajuhtu aastas ning igal gripinakkuse hooajal haigestub 5–15% riigi elanikkonnast.

Vaata lisaks!

Avamisajad 20. augustil

Taasiseseisvumispäeval 20. augustil muutuvad ajutiselt apteekide avamisajad.

Vaata lisaks!

Uuenenud Narva linnuse külastamisel saab end kaitsta näomaskiga

Taasavatud Narva linnus meelitab oma uuenenud väljapanekuga kohale suurel hulgal huvilisi nii Eestist kui ka naaberriikidest. Külastajate tervise kaitseks annetas Benu Narva apteek linna peamisele turismiobjektile 2000 kaitsemaski.

Vaata lisaks!

Avamisajad jaanipühade ajal

Seoses jaanipühadega muutuvad ajutiselt apteekide avamisajad.

Vaata lisaks!

Lõppesid kõik ravimitele kehtestatud müügipiirangud

Eestis 12. märtsil kehtestatud eriolukord on lõppenud. Seoses sellega on lõppenud ka kõik eriolukorra ajal kehtestatud piirangud ravimite väljakirjutamisele ja müügile.

Vaata lisaks!

Tühistati ravimite väljakirjutamise ja müügi piirangud

Sotsiaalminister Tanel Kiik tühistas ravimiameti ettepanekul piirangud nii retseptiravimite väljakirjutamisele ja apteegist väljastamisele kui ka käsimüügiravimite väljastamisele. Erandina jääb kehtima piirang paratsetamooli sisaldavate ravimite väljastamisele – 30 tabletti ühe ostuga ühe ostja kohta.

Vaata lisaks!

Avamisajad 1. mail 2020

1. mail on ajutiselt muutunud BENU apteekide avamisajad.

Vaata lisaks!

Puust ja punaseks: mis kaitset pakuvad erinevad maskid?

Kaitsemaskide kasutamise kohta levib palju infot, mis on kohati vastukäiv ja segadusttekitav. Benu Pargi apteegi farmatseut Lauri Baar selgitab, millised on erinevat tüüpi maskid ja kuidas tuleks neid õigesti kasutada, et kasu asemel endale mitte kahju teha.

Vaata lisaks!

BLOGI: Kevadel vajab nahk päikese eest lisakaitset

Kevadel märkavad inimesed sageli, et nende nahk on peale pikka talve muutunud tuhmiks ja väsinuks. Lisaks kimbutab tihtipeale ka naha kuivus. Benu apteekide kosmeetikakonsultant Kreete Põlme jagab nippe, kuidas oma nahka turgutada ning hoida see värske ja säravana.

Vaata lisaks!
1 2 3 4 5 6
Teeni Tervist Tervise Teisipäev Räägi apteekriga Soodustusega abivahendid TT UUS INKO Kasulik info kaitsemaskide kohta
Vaata kõiki
info@benu.ee