Lasnamäel avati Eesti suurim Benu apteek

30.03.2017

Lasnamäe tervisemajas avati enam kui 200-ruutmeetrise pinnaga BENU apteek, mille sortimendist leiab ligikaudu ligi 3000 ravimit ning traditsiooniliste apteegikaupade kõrval laia valiku ilu- ja tervisetooteid.

 

Avara müügisaali riiulitelt leiab kõrvuti käsimüügiravimitega lihtsasti kõik muu kodusesse apteeki vajaliku. Apteegis on saadaval kõik retseptiravimid ja avarad ruumid võimaldavad meil pakkuda väga laia valikut käsimüügitooteid, selgitas BENU apteegiketi juht Kaidi Kelti, kelle sõnul ei jää uues apteegis ükski abivajaja soovitud ravimiteta.

 

Uues Lasnamäe BENU apteegis on esimesena Eestis müügil unikaalsed ergonoomikatooted kontoritöötajatele. Kontoritöö osatähtsuse pidev kasv tähendab, et järjest enam peame leidma abivahendeid, mis aitavad pikalt arvuti taga töötades tekkivaid pingeid ja valusid ennetada või leevendada, selgitas Kelt, kelle sõnul pööratakse töökohtade ergonoomikale küll üha enam tähelepanu, kuid lõpuni kaitstud ei ole istuva tööstiiliga kaasnevate murede eest keegi.

 

Pakkumaks klientidele parimat teenindust ja asjatundlikku tuge on Lasnamäel Linnamäe tee 3 asuv uus BENU apteek igapäevaselt avatud kell 10-20 ning pühapäeviti kell 10-18.

 

Avamise päeval teeb apteek esimesele sajale ostjale väikse kingituse ja kõigile järgmistele pakutakse naha- ja suuhooldustooteid ning toidulisandeid viiendikku võrra soodsamalt.

 

Eesti tegutseb üle 160 BENU apteegi, mis annavad tööd üle 400 inimesele.

Tagasi |
Jaga
Teeni Tervist Tervise Teisipäev Räägi apteekriga Soodustusega abivahendid TT UUS INKO Kasulik info kaitsemaskide kohta
Vaata kõiki
info@benu.ee