BENU apteekides saab kitsikuses elavatele lastele tervisetooteid annetada

.

Heategevusfondi Dharma ja BENU apteekide koostöös saab kõikjal Eestis soetada lastele vajalikke tervisetooteid ja koduapteegis vajalikke vahendeid, mis toimetatakse tugitöötajate abiga enam kui 600 majanduslikus kitsikuses elavale lapsele. Kauaaegne tippsportlane ja treener ning tervislike eluviiside eestkõneleja Allar Levandi rõhutab omaltpoolt, et enam kui 160 apteegis kõikjal Eestis avaneb seeläbi igaühel meist võimalus aidata lastel alustada oma elu positiivse noodiga. 

 

“Eestis on kahjuks jätkuvalt tuhandeid lapsi, kelle perede majanduslik olukord ei võimalda sageli isegi igapäevast täisväärtuslikku toitu osta, rääkimata kasvava organismi tervise seisukohalt vajalikest toodetest,” ütles Sihtasutuse Dharma juhatuse esimees Tarmo Keskküla. “Dharma tugiisikute ja BENU Apteegi koostöös tahame Eesti inimeste abiga elementaarse koduapteegi näol anda oma panuse enam kui 600 kitsikuses elava lapsele tervise edendamisse."

 

Heategevusliku algatuse “Tee head” patroon, olümpiasangar ja kolme lapse isa Allar Levandi rõhutas, et just lapsepõlv on aeg, kui pannakse alus inimese tervisele kogu eluks. 

 

“Tervisliku eluviisi A&O on loomulikult igaühe jaoks sportlik ning aktiivne ellusuhtumine ja palju liikumist,” lausus Levandi. “Sama oluline on aga piisavalt vitamiinirikas ja mineraalaineid sisaldav toit, sest vastasel korral võib see kaasa tuua mitmeid terviseprobleeme tulevikus. Kutsun seetõttu meist igaüht omaltpoolt kaasa aitama sellele, et muuta sadade laste tervist tugevamaks ja seeläbi kindlasti ka meelt rõõmsamaks."

 

BENU apteekide jaemüügidirektori Kaidi Kelti sõnul saavad inimesed kõikides BENU apteekides soetada “Tee head” märgisega tähistatud tervisetooteid alates immuunsussüsteemi tõstvatest vahenditest kuni muu koduapteegiks vajalikuga, nagu näiteks külmasiirupid, raviteed, plaastrid ja haavahooldusvahendid. 

 

“Majanduslik kitsikus ei võimalda sageli puudustkannatavatel peredel lubada endale tervisetooteid ega kahjuks tihti ka elementaarseid koduapteegi esmatarbevahendeid,” ütles Kaidi Kelt. “Seetõttu koostasime terviseasjatundjate ja apteekrite soovituste põhjal valiku toodetest, mis on vajalikud just lastele ja nende peredele.”

 

Heategevusliku algatuse “Tee head” raames on BENU enam kui 160 apteegis kõikjal Eestis välja pandud üleskutsed annetuste tegemiseks koos nimekirjaga peredele vajalikest toodetest ja vahenditest. Annetusi kogutakse kuni 7. jaanuarini ja toimetatakse seejärel Dharma maakondlike tugiisikute abiga abivajajateni. 

 

 
Tagasi |
Jaga
Teeni Tervist Tervise Teisipäev Räägi apteekriga Soodustusega abivahendid TT UUS INKO Kasulik info kaitsemaskide kohta
Vaata kõiki
info@benu.ee