Tule tööle ankeet

Täida ankeet ja tule tööle Benu apteeki!

Kandideeri meie konkurssidel ja saada meile oma CV ning motivatsioonikiri!

Kui Sa aga hetkel pakutavate ametikohtade seast endale sobivat ei leidnud, kuid oled siiski huvitatud tööst Benu Apteegis, täida ka siis „Tule tööle“ ankeet.

Hoiame Sinu andmeid oma andmebaasis ja Sulle sobiva töökoha tekkimisel saame Sinuga kohe ühendust võtta!

Kinnitame, et kasutame Sinu isikuandmeid ainult personaliotsingu projektides ja vastutame andmete konfidentsiaalsuse ja sihipärase kasutamise eest.

Juhul kui soovid oma andmed meie andmebaasist kustutada või Sul on küsimusi töövõimaluste kohta saada e-kiri aadressile personal@benu.ee või helista 650 3651.

x
x
Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega ja nõustun neis sätestatud tingimustel oma isikuandmete töötlemisega BENU Apteek Eesti OÜ poolt minu poolt soovitud ametikohale kandideerimiseks.
Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega ja nõustun neis sätestatud tingimustel oma isikuandmete töötlemisega BENU Apteek Eesti OÜ poolt tulevikus avanevatele tööpakkumistele kandideerimiseks.
Saada ankeet
Kiri on edukalt saadetud! Hoiame Sinu andmeid meie andmebaasis ning kui meil on pakkuda Sinu kompetentsile ning ootustele vastav vaba ametikoht, võtame Sinuga ise kindlasti ühendust. Küsimuste korral saada e-kiri aadressile personal@benu.ee või helista 650 3608.