Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Scholl GelActiv Regular sisetallad naistele, 1 paar

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
Milleks kasutada Scholl GelActiv™ igapäevaseid sisetaldu? Selle kahesugune geel summutab aktiivselt mikropõrutusi ja aitab vähendada liigset survet, mis tekib käimisel või igapäevastel tegevustel. Tugevam geel tagab jalavõlvi ja kanna toetuse ning pehmem geel annab suurepärase pehmenduse ja põrutuse summutuse. Summutab põrutust kogu päeva, iga päev. Pehmendab põrutust kandadele, põlvedele ja pahkluudele. Tallakujuline disain tagab mugavuse kogu päevaks. GelActiv™ tehnoloogia: ergonoomilise disainiga geelist sisu, mis on integreeritud sisetalla sisse, annab suurepärase põrutuse summutuse ja pehmenduse*. GelActiv™ summutab tõhusalt mikropõrutusi ja vähendab üleliigset survet, mis tekib kõndimisel või jooksmisel.Tallakujuline disain aitab vähendada stressi jala all, omades tõhusat kontaktpiirkondade ja rõhujaotuse paigutust. *vs ilma sisetaldadeta
17,21
17,21 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Kirjeldus

Sisetallad igapäevaseks mugavuseks koos GelActiv™ tehnoloogiaga pehmendavad jalgu igal sammul.

Loe rohkem
Kasutamine

JUHISED: Kuidas vältida väsinud jalgu: - Kandke jalanõusid, mis sobivad ja annavad toetuse ja pehmenduse. - Liikuge tihti ringi, et soodustada verevarustust. - Istudes tõstke jalad ülesse. - Säilitage optimaalset kehakaalu. Sobivad kasutamiseks: vabaaja- või tööjalatsid, spordijalatsid, balleriinad. KASUTUSJUHEND: Vajadusel trimmige sobivaks. Lõigake mööda välisäärt oma kingasuuruse või originaalsisetalla järgi. Parimaks tulemuseks eemaldage olemasolevad sisetallad ja asendage need Scholl GelActive sisetaldadega, pannes GEELIGA poole ALLAPOOLE. Asenda tallad, kui on näha kulumismärke. Soovitatavalt iga kuue kuu järel.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkSCHOLL
Kogus pakis1
Tootja, pakendajaReckitt Benckiser Reckitt Benckiser
PäritoluriikVietnam
Related articles
Saadavus apteekides