Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Scholl GelActiv Work sisetallad meestele, 1 paar

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
Scholl GelActiv Work sisetallad summutavad tõhusalt põrutust ja aitavad vähendada üleliigset survet, mis tekib käimisel ja igapäevastel tegevustel. Augud sisetallas ning pealiskangas aitavad hoida jalga kuivana. Sobib kasutamiseks: vabaajalatasites, tööjalatsites, spordijalatsites.
17,21
17,21 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Kirjeldus
Scholl GelActiv Work sisetallad summutavad tõhusalt põrutust ja aitavad vähendada üleliigset survet, mis tekib käimisel ja igapäevastel tegevustel. Loe rohkem
Kasutamine

Kuidas kasutada: -Enne kasutamist veenduge, et jalanõud on puhtad ja kuivad -Eemaldage plastpakend ja vaadake märgistust, mis näitab vastavalt vasak (L) või parem (R) sisetald. Asetage sisetald jalanõusse, kleepuv külg allpool. Veenduge, et sisetalla kõrgem osa algaks jalanõu kallaku alguses (see on päka all). Vajadusel paigutage ümber. Asendage 6 kuu pärast või kui tekivad esimesed kulumise märgid. Sisetalla eemaldamiseks tõmmake see aeglaselt ja õrnalt jalanõust välja. Sobib suurustele 35-40,5. Loodud ja hinnanud koostöös jalahooldusspetsialistidega.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkSCHOLL
Kogus pakis1
Tootja, pakendajaReckitt Benckiser Reckitt Benckiser
PäritoluriikVietnam
Related articles
Saadavus apteekides