Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
2 Arvustused

MASTU SUPOSIIDID N10

Meditsiiniseade
Tegemist on meditsiiniseadmega, mida kasutatakse hemorroidide puhul.
11,16
1,12 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 10
Kirjeldus

MASTU suposiidid on meditsiiniseade, mida kasutatakse hemorroidide puhul. Suposiit leevendab hemorroididega seotud sümptomeid: ärritust, sügelemist, valu, veritsust ja soodustab haavade paranemist.

Hoiatused:

Mastu suposiitide kasutamine on vastunäidustatud suurenenud tundlikkuse (allergilise reaktsiooni) korral ükskõik millise koostisosa suhtes.
Verejooksu tekkimisel või vere ilmumisel väljaheitesse, samaaegse palaviku ja valu tekkimisel tuleb Mastu suposiitide kasutamine lõpetada ja pöörduda arsti poole.
Arstiga konsulteerimine on vajalik ka hemorroidide sümptomite püsimise korral.
Suposiidid on ette nähtud väliseks rektaalseks kasutamiseks ning neid ei tohi alla neelata.
Mingit mõju tarvitamisel koos ravimitega tähendatud ei ole. Siiski tuleks informeerida oma arsti või apteekrit hetkel kasutatavatest või lähiminevikus kasutatud ravimitest, kaasarvatud käsimüügiravimitest.
Mastu suposiite ei tohiks kasutada koos teiste meditsiinitoodete või ravipreparaatidega, mis on ettenähtud rektaalseks kasutamiseks (näiteks teiste suposiitidega).
Mastu suposiitide kasutamist raseduse ja imetamise ajal ei ole uuritud, selletõttu on enne Mastu suposiitide tarvitamist vajalik konsulteerida arstiga, kes määrab, kas suposiitide kasutamise risk tasub end ära ja võtab vastu otsuse antud toote kasutamise võimalikkuse kohta.
Mastu suposiitide kasutamist lastel ja noorukitel ei ole uuritud. Selletõttu peab enne Mastu suposiitide kasutamist arstiga konsulteerima.
Võimalikud kõrvaltoimed: ilmneda võivad ülitundlikkusreaktsioonid.
Kui ükskõik milline nimetatud kõrvaltoimetetest muutub tõsiseks, või kui ilmnevad kõrvaltoimed, mida selles infolehes ei ole mainitud, informeerige oma arsti või apteekrit.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas!

Loe rohkem
Kasutamine

Paigaldage 2 korda päevas - soovitatavalt pärast pärasoole tühjendamist - üks suposiit anaalavasse või otse pärasoolde. Mastu suposiite ei tohiks kasutada üle 30 päeva.

Loe rohkem
Koostisosad

Vismut subgallaat, titaandioksiid (E171), kõrge dispersiooniga ränidioksiid, tahked rasvad.

Üks pakend sisaldab 10 kollakasrohelist torpeedokujulist suposiiti.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkMASTU
Kogus pakis10
Vanuserühmtäiskasvanud
TurustajaOÜ STADA
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedPeale pakendil äratoodud säilivusaja möödumist ei tohi meditsiiniseadet kasutada. Hoida temperatuuril kuni +25°C.
Related articles
Saadavus apteekides

2 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 5 / 5
5 tärn (2) 100%
4 tärn (0) 0%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi