Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
ECOVAG BALANCE VAGINAALSED KAPSLID N10 ECOVAG BALANCE VAGINAALSED KAPSLID N10
1 Arvustused

ECOVAG BALANCE VAGINAALSED KAPSLID N10

Meditsiiniseade
Ecovag on mõeldud kasutamiseks naistel häiritud tupekeskkonna taastamiseks.
12,74
1,27 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 10
Kirjeldus

ECOVAG Balance kapslid on mõeldusd vaginaalseks kasutamiseks. Ecovag on mõeldud kasutamiseks naistel häiritud tupekeskkonna taastamiseks (samuti ka bakteriaalse vaginoosi puhul), mis võib avalduda sügelemise, kipituse, suurenenud vooluse, spetsiifilise lõhna, lööbe või valuna. Kasutusalad: ebaselge päritoluga vaginoosid, korduva bakteriaalse vaginoosi profülaktika, piimhappebakterite arvu taastamine tupes pärast põletikuvastast ravi, tupepõletikega seotud kuseteede põletike profülaktika, korduvate kandidooside profülaktika.Märkus: Kui sümptomid 8 päeva pärast ei leevendu või halvenevad, või tekib verine eritus, pöörduge nõu saamiseks arsti poole. Eelneva immuunsüsteemi nõrgendava haiguse (nt. AIDS) korral, ei tohi piimhapet tootvaid baktereid ilma arsti soovituseta kasutada (võimaliku baktereemia riski tõttu). Mingeid kahjulike tagajärgi vaginaalkapsli eksliku allaneelamise tagajärjel ei teki. Kasutamisjuhised: sisestada üks kapsel õhtul sügavale tuppe enne magamaminekut. Kuuri kestvus 8 päeva. Vajadusel võib Ecovag Balance kapsleid kasutada ka pikema aja vältel. Eelsoodumuse korral korduvate tupeinfektsioonide tekkeks, võib Ecovag Balance kapslite regulaarne kasutamine nende esinemissagedust vähendada. Imetamise ajal on lubatud kasutada.

Hoiatused:

Ecovag Balance kapsleid tohib raseduse ajal kasutada ainult arsti ettekirjutusel. Kasutamist ei ole soovitatav menstruatsiooni ajal!

Loe rohkem
Kasutamine

Sisestada üks kapsel õhtul sügavale tuppe enne magamaminekut. Kuuri kestvus 8 päeva. Vajadusel võib Ecovag Balance kapsleid kasutada ka pikema aja vältel. 

Loe rohkem
Koostisosad

Lactobacillus rhamnosus ja Lactobacillus gasseri, veevaba glükoos, laktoosmonohüdraat, maisitärklis, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, titaanoksiid, magneesiumstearaat.

Säilitusainetevaba, ei sisalda želatiini ega teisi loomset päritolu aineid.

Üks Ecovag Balance vaginaalkapsel sisaldab vähemalt 1x10 astmes 8 külmkuivatatud elusat piimhappe bakterit (Lactobacillus rhamnosus ja Lactobacillus gasseri). 

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkECOVAG
Kogus pakis10
Vanuserühmteismelised, täiskasvanud
Tootja, pakendajaUAB Norameda Eesti, Akadeemia 21G, Tallinn 12618. Bifodan AS, HÄLSA Pharma GmbH
PäritoluriikTaani
SäilitamistingimusedPärast pakendi esmast avamist kasutada ära 12 nädala jooksul. Pärast kapsli eemaldamist sulgege pakend hoolikalt.
Related articles
Saadavus apteekides

1 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 5 / 5
5 tärn (1) 100%
4 tärn (0) 0%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi