Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  O.B. PROCOMFORT NIGHT HÜG.TAMPOONID SUPER N16

  Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
  O.B. ProComfort Night Wings Normal tampoonid sobivad öiseks kasutamiseks tugeva vooluse korral.
  4,60
  0,29 /tk
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.
  Kogus pakis: 16
  Kirjeldus

  o.b.® ProComfort™ Night Super tampoonid on parim valik öiseks kasutamiseks tugeva vooluse korral. Ainsad tampoonid, millel on SilkTouch™ kaitsvad tiivad, mis avanevad õrnalt ja kohanevad kehaga aidates kinni püüda vedelikku, mida tavalised tampoonid püüda ei suuda. Usaldusväärne ja kindel kaiste kogu ööks, värskustunne hommikul. Heaks kiidetud günekoloogide poolt.

  Loe rohkem
  Kasutamine

  Vali tampoon, mis vastab kõige paremini Sinu vooluse tugevusele ning kasuta alati oma vajadusele vastavat madalaimat imavusastet. Vaheta tampooni regulaarselt. Ära unusta igal vahetusel vana tampooni eemaldada ja ära jäta menstruatsiooni lõppemisel viimast tampooni sisse. Veendu, et kasutad korraga vaid ühte tampooni.Toksilise šoki sündroom (TŠS) on üliharva esinev, kuid tõsine nakkus, mida põhjustavad inimese nahal elavad bakterid. See võib esineda nii meestel, naistel kui ka lastel, kuid umbes pooled haigusjuhud on esinenud tütarlastel ja naistel menstruatsiooni ajal. TŠS-i on seostatud tampoonide kasutamisega, ent see võib ilmneda menstruatsiooni ajal ka siis, kui tampoone ei kasutata. TŠS võib lõppeda surmaga, mistõttu on vajalik selle varajane tuvastamine ja ravi.

  Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkO.B.
  Kogus pakis16
  Tootja, pakendajaAS Kodupaber Johnson
  PäritoluriikSaksamaa
  SäilitamistingimusedN/A
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi