Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Durex Real Feel kondoomid N10

Meditsiiniseade
Tehniliselt täiustatud RealFeel™ materjal on eriti tundlik, pehme ja elastne, kuid siiski pakub sama kõrgetasemelist kaitset, mida oodatakse Durex´ilt.
15,05
1,50 /tk
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 10
Kirjeldus

Durex Real Feel on järgmise põlvkonna kondoom, mis on tehtud tehnoloogiliselt täiustatud mitte-lateks materjalist, et tagada loomulik nahk nahal tunne. Reel Feel materjal võib parandada Sinu armuelu ja suurendada nii mehe kui naise naudingut. Spetsiaalne viis, kuidas me oma kondoome teeme tähendab, et need lõhnavad paremini, seega puuduvad häirivad tegurid ning Sa saad lihtsalt lõdvestuda ja nautida. Durex Reel feel kondoomid on loodud, et minimeerida allergilisi reaktsioone lateksile. Siiski, kui tekib ärritus või allergiline reaktsioon, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Durex PlayTM libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. Sobivust kondoomidega vaadake konkreetse libesti juhendist.

Loe rohkem
Kasutamine

Kondoomi paigaldamine: 1. Käsitsege kondoomi ettevaatlikult, et vältida selle kahjustamist küünte ja teravate esemetega. 2. Rullitav osa väljaspool, pigistage kondoomi nibukujulist otsa ja asetage kondoom erekteerunud peenise otsale. 3. Rullige kondoom lõpuni lahti. Kui te tunnete, et kondoom libiseb maha või on peenise peal pingul, peatuge ja kontrollige kondoomi, kuna see võib põhjustada kondoomi purunemist. Varsti pärast ejakulatsiooni tuleb kondoom ära võtta. Enne eemaldamist hoidke kondoomi peenisejuure kohalt kindlat kinni. 4. Visake kondoom prügikasti. Ärge visake seda WC-potti.

Loe rohkem
Koostisosad

Durex Reel Feel kondoomid on loodud, et minimeerida allergilisi reaktsioone lateksile. Siiski, kui tekib ärritus või allergiline reaktsioon, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Durex PlayTM libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. Sobivust kondoomidega vaadake konkreetse libesti juhendist.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkDUREX
Kogus pakis10
Eriomadusedhüpoallergeenne
Vanuserühmtäiskasvanud
Tootja, pakendajaReckitt Benckiser Reckitt Benckiser
PäritoluriikThailand
SäilitamistingimusedHoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.
Related articles
Saadavus apteekides