Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
Livsane kuuma-külmakott 13x14cm N2 Livsane kuuma-külmakott 13x14cm N2
0 Arvustused

Livsane kuuma-külmakott 13x14cm N2

Meditsiiniseade
LIVSANE kuuma-külmakott on mõeldud verevalumite, tursete ja teiste sooja- või külmaraviga leevendavatele vaevustele.
3,99
2,00 /tk
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 2
Kirjeldus

LIVSANE kuuma-külmakott sobib külma kompressina verevalumite, tursete, nikastuste, pea- või hambavalude, putukate hammustuste või nõelamise, tennisisti küünarnuki või palavik puhul. Sooja kompressina sobib lihasvalu ja -pingete, seljavalu, nimmevalu, menstruaalvalu puhul. Kompressid on korduvkasutatavad ja mikrolaineahjus soojendatavad.

Hoiatused:

Üksnes välispidiseks kasutamiseks!<br/>Kahjustatud kompressi ei tohi kasutada!<br/>Käidelda tavalise majapidamisjäätmena!<br/>Mitte kasutada arteriaalse vereringe probleemide ja külma ülitundlikkuse korral!<br/>Akuutsete südame või vereringe häirete puhul tohib kompressi kasutada üksnes pärast arstiga konsulteerimist!

Loe rohkem
Kasutamine

Jahutav toime (külm kompress): enne kasutamist jahutada kompressi 2 tundi külmas või sügavkülmas (maksimaalselt -18°C juures). Kompressi võib pärast kasutamist säilitada sügavkülmas selleks, et see oleks alati kasutamiseks valmis. Külmakahjustuste vätimiseks tuleb kompressi kasutada lõhikest aega või asetada õhuke rätik naha ja kompressi vahele.

Soojendav toime (soe kompress): asetada kompress kuuma vette (kuni 80°C) 4 minutiks või soojendada mikrolaineahjus (2 minutit, 280W). Soojendamise ajal jälgida kompressi pidevalt. Soojendamist võib pikendada 10 sekundiliste intervallidega. Ülekuumenemine võib kompressi kahjustada. Pärast soojendamist tuleb kompressi hoolikalt käsitleda, nahapõletuste vältimiseks tuleb kompressi ja naha vahele asetada rätik. Pärast igat kuumutamist tuleb kompressi soojuse ühtlaseks jaotumiseks hoolikalt mudida.

Loe rohkem
Koostisosad

Koostis, mis põhineb veel, jahutusainel, mahuainel, säilitusainel ja neutraliseerival ühendil ning toiduvärvil. Geel on biolagunev. Ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid.

2 kompressi suuruses 13 x 14 cm

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLIVSANE
Kogus pakis2
Vanuserühmkõik
Nahatüüpkõik nahatüübid
TurustajaTamro Eesti OÜ
Tootja, pakendajaGello GmbH Geltechnik, Harmate 28, 48683 Ahaus, Saksamaa.
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedKompressi tuleb säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.
Related articles
Saadavus apteekides