Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

EXCILOR SOOLATÜÜGASTE RAVIKOMPLEKT 2IN1

Meditsiiniseade
Kombineeritud seade: külmutusravi + geelravi soolatüügastele.
30,63
30,63 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Kirjeldus

Excilor soolatüügaste kaks-ühes-ravikomplekt kätele ja jalgadele. Kombineeritud krüoteraapia (külmutus) + geelravi. Sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 4. eluaastast. Lastel peab ravi teostama täiskasvanu. Seadme ja pakendi sisu: 2 toodet ühes seadmes: külmutusseade + geeli aplikaator. Lisaks pakendi infoleht. Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Raseduse või imetamise ajal või juhul, kui olete diabeetik, teil esineb vereringehäireid või nahahaigus, on soovitatav enne kasutamist konsulteerida oma perearstiga. Kasutage ainult kätel või jalgadel paiknevatel tüügastel. Ärge kasutage kahjustunud nahal või kui te pole kindel, et tegemist on tüükaga. Ärge neelake külmutusainet alla ega hingake sisse, kasutage ainult hästiventileeritavas kohas. Kui geel puutub kokku terve nahaga, siis peske seda piirkonda koheselt rohke seebi ja veega, et vältida terve naha ärritust või põletust. Kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti või apteekri poole. Ärge kasutage toodet, kui olete mõne koostisosa suhtes ülitundlik.

Loe rohkem
Kasutamine

Tõhus soolatüügaste ravi 5 päevaga /1 ravikuur. Enne kasutamist lugege läbi kõik juhiseid. 1. päeval: kasutage krüoteraapiat. Täiskasvanud ja lapsed: ainult üks kord. 2., 3., 4. ja 5. päeval: kasutage geelravi. Täiskasvanud: 2 korda päevas; 4-12-aastased lapsed: 1 kord päevas.

Loe rohkem
Koostisosad

Cryo-Active™ (külmutusaine) TCA-Active™ (trikloroäädikhappe baasil), karbopool, vesi

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkEXCILOR
Kogus pakis1
TurustajaAS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Eesti. Tel: +372 6830700
Tootja, pakendajaMedical Brands Innovations B.V., Piet Heinkade 199, 1019 HC Amsterdam, Holland
PäritoluriikHolland
SäilitamistingimusedKaitsta otsese päikese eest ja hoida temperatuuril alla 50 ºC.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi