Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
-20%
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

LINEX COMPLEX FORMULA 3 KAPSLID N14

Toidulisand
Soolestiku tasakaalu taastamiseks ja säilitamiseks ning immuunsüsteemi tugevdamiseks. Lactobacillus rhamnosus GG-d soovitatakse kasutada: - nakkusliku kõhulahtisuse ajal ja järgselt - antibiootikumidest põhjustatud kõhulahtisuse ajal ja järgselt - antibiootikumravi ajal mikrobioomi tasakaalustamiseks. B-vitamiinid ja tsink on vajalikud keha normaalse talitluse tagamiseks.
14,39 11,51
Kampaania periood 01.07 - 31.07
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 14
Kirjeldus

Linex Complex sisaldab hoolikalt valitud B-vitamiinide ja tsingiga piimhappebakterid soolestiku tasakaalu säilitamiseks ning immuunsüsteemi toetamiseks lastel ja täiskasvanutel. Linex Complex sisaldab maailmas enimuuritud piimhappebaktereid Lactobacillus rhamnosus GG.
46235328

Loe rohkem
Kasutamine

Täiskasvanutele ja üle 6-aastastele lastele: 1...2 kapslit päevas. Soovitatavat päevast annust ei tohi ületada. Kasutamise kestus ei ole piiratud. Juhul kui teie seisund ei parane või isegi halveneb, peaksite pöörduma arsti poole. Linex Complex ei asenda rehüdreerivat ravi. Vedelikupuuduse korral on esmane soovitus tarbida piisavalt vedelikku, eelistatavalt suukaudse rehüdreeriva lahusena. Et piimhappebaktereid mitte hävitada, ärge segage kapsli sees olevat pulbrit kuumade vedelikega. Kui teie või teie laps võtate antibiootikume, siis manustage Linex Complexi vähemalt kolm tundi pärast antibiootikumi võtmist.

Loe rohkem
Koostisosad

Lactobacillus rhamnosus GG, vitamiin B1, B2, B6, tsink

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLINEXCOMPLEX
Kogus pakis14
TurustajaLek Pharmaceuticals d.d., Verovškova 57, Ljubljana, Sloveenia Sandoz d.d. Eesti filiaal, Pärnu mnt 105 11312, Tallinn; tel: 6652403
PäritoluriikSloveenia
SäilitamistingimusedHoida temperatuuril alla 25 °C. Niiskuse ja valguse eest kaitsmiseks säilitage originaalpakendis. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi