Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Livsane Melissi tee 1,5g N20

Toidulisand
LIVSANE sidrunmelissi tee paistab silma tänu enda suurepärasele ja värskele maitsele. Teel on imeilus sidrunisarnane aroom. Suvel sobib see maitsvate külmade jookide valmistamiseks.Ei sisalda allergeene.
1,99
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 20
Mõõt: 1.5G
Kirjeldus

Sidrunmeliss, tuntud ka kui aedmeliss, on tuntud enda sidrunile omase aroomi poolest. See kasvab tihedates 40 kuni 80 cm kõrgustes kobarates ning suve esimeses pooles rullib taim enda krooni lahti. Sidrunmeliss, mis pärineb Vahemere idarannikult, on levinud nüüdseks üle Lääne - Euroopa pehme kliimaga piirkondade. See kasvab ka meie aedades, seintel, hekkide vahel ning veiniistandustes.
Sidrunmelissi lehed on intensiivse sidruni lõhna ja maitsega. Seetõttu kutsutaksegi seda taime “sidrun”melissiks. Teed toovad esile selle imelise aroomi.

Loe rohkem
Kasutamine

Kallata värske keev vesi (0,2 L) kruusi, millesse on asetatud eelnevalt 1 teekott. Lasta teel tõmmata 5-8 minutit. See on kõige turvalisem viis toote kasutamiseks.

Loe rohkem
Koostisosad

Meliss (Melissa officinalis L.)

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLIVSANE
Mõõt1.5G
Kogus pakis20
Eriomadusedlooduslik
Tootja, pakendajaPXG Pharma GmbH Pfingstweidstraße 10-12 68199 Mannheim Tamro Eesti OÜ
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedSäilitada jaheda ja kuivas, lastele kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi