Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  PUUGIEEMALDAJA TICK 2

  Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
  Puugieemaldaja Tick 2 võib kinnitada võtmehoida külge ja igal ajal kaasas kanda. Tick 2 eemaldab puugid õigesti ja ohutult, kuna on oluline eemaldada ka puugi pea, sellega väheneb haigusetekitaja ülekandumise oht.
  6,48
  6,48 /tk
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.
  Kogus pakis: 1
  Kirjeldus

  Puugieemaldajaga saab eemaldada ka väga väikseid puuke. Lisaks võib kasutada ka puukide eemaldamiseks lemmikloomadelt. Vaatamata aastatepikkusele võtmehoidja küljes rippumisele säilib ta endiselt terve ja töökorras. NB! Eemalda puugid kohe pärast avastamist. Siis on puukidega levivatesse haigustesse nakatumise risk väiksem. Mõned näited puukidega levivatest haigustest: 1. Puukborrelioos (bakter: ajukelmepõletik, näo halvatus jne) 2. Puukentsefaliit (viirus: ajukelmepõletik, gripile sarnased nähud, halvatus jne) 3. Erlihhioos (mikroorganism: palavik, lihasvalu, mõjub närvisüsteemile jne)

  Loe rohkem
  Kasutamine

  Puugi eemaldamiseks painuta puugieemaldaja Tick 2 ots üles. Hoia puugieemaldaja naha suhtes 30-45° nurga all. Aseta Tick 2 nahale nii, et puuk satub puugieemaldaja suurde avasse. Tõmba puugieemaldajat aeglaselt naha pinnal, kuni puuk on selle tipus asetsevas pilus. Tõmba lõpuni, puuk tuleb naha küljest lahti ning jääb puugieemaldaja pilusse. Puhasta puugieemaldaja pärast kasutamist.

  Loe rohkem
  Koostisosad

  Tick 2 on valmistatud tugevast plastmassist.

  Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkTICK
  Kogus pakis1
  Tootja, pakendajaTick 2
  SäilitamistingimusedHoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi