Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

LIVSANE KONTAKTLÄÄTSEVEDELIK 100ML

Meditsiiniseade
LIVSANE Lens Care on kõik-ühes lahus igat tüüpi kontaktläätsede eest hoolitsemiseks.
6,99
69,90 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 100ML
Kirjeldus

LIVSANE Lens Care on kõik-ühes lahus igat tüüpi kontaktläätsede eest hoolitsemiseks.

HOIATUS

Juhul, kui silmad ärrituvad, lõpetada toote kasutamine ja võtta ühendust erialaspetsialistiga. Toote mõne komponendi suhtes allergia või ülitundlikkuse korral mitte kasutada. Saastumise vältimiseks tilguti otsa mitte puudutada. Mitte segada teiste lahustega. Lahust ei tohi taaskasutada. Mitte alla neelata. Sulgeda pudel pärast kasutamist tugevalt. Hoida eemal soojusallikatest. Steriilne kuni avamiseni. Mitte kasutada toodet pärast kõlblikkusaja lõppu. Kasutada 90 päeva jooksul pärast esmast avamist. Mitte kasutada toodet, kui pudel tundub olevat kahjustatud.

Loe rohkem
Kasutamine

Pesta ja kuivatada käed põhjalikult. Täita läätsekonteineri mõlemad osad lahusega. Veenduda, et see on kõigepealt tühi ja puhas, ning asetage iga kontaktlääts konteineri sobivasse lahtrisse. Sulgeda konteiner kindlalt ja jätta kontaktläätsed vähemalt 4 tunniks lahusesse. Enne avamist loksutada konteinerit õrnalt. Enne kontaktläätsede eemaldamist pesta ja kuivatada käed hoolikalt. Värske lahusega hõõruda kontaktläätsi õrnalt peopesale asetatult mõlemalt poolelt. Enne kasutamist loputada kontaktläätsesid värske lahusega. Tühjendada konteiner enne iga kasutamist. Käidelda vastavalt kohalikele seadustele.

Loe rohkem
Koostisosad

PHMB, naatriumhüaluronaat, HPMC, PVP, dinaatriumedetaat, isotooniline lahus puhverdatud pH 7.2 juurde.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLIVSANE
Mõõt100ML
Kogus pakis1
TurustajaTamro Eesti OÜ
Tootja, pakendajaOmisan farmaceutici, Via Galilei, Guidonia M. (Rm), Itaalia
PäritoluriikItaalia
SäilitamistingimusedHoida eemal kuumaallikatest. Säilitada kuivas ja 5 kuni 35 ° C juures. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi