Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
 • Kingitus
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  LIVSANE KONTAKTLÄÄTSEVEDELIK 100ML

  Meditsiiniseade
  LIVSANE Lens Care on kõik-ühes lahus igat tüüpi kontaktläätsede eest hoolitsemiseks.
  Ostes vähemalt 59 EUR eest tervise- ja ilutooteid, saad kingituseks LIVSANE Beauty Collagen shotid. Pakkumine kehtib sisseloginud klientidele.
  6,99
  69,90 /l
  Ostes vähemalt 59 EUR eest tervise- ja ilutooteid, saad kingituseks LIVSANE Beauty Collagen shotid. Pakkumine kehtib sisseloginud klientidele.
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

  Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

  Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

  Kogus pakis: 1
  Mõõt: 100ML
  Kirjeldus

  LIVSANE Lens Care on kõik-ühes lahus igat tüüpi kontaktläätsede eest hoolitsemiseks.

  HOIATUS

  Juhul, kui silmad ärrituvad, lõpetada toote kasutamine ja võtta ühendust erialaspetsialistiga. Toote mõne komponendi suhtes allergia või ülitundlikkuse korral mitte kasutada. Saastumise vältimiseks tilguti otsa mitte puudutada. Mitte segada teiste lahustega. Lahust ei tohi taaskasutada. Mitte alla neelata. Sulgeda pudel pärast kasutamist tugevalt. Hoida eemal soojusallikatest. Steriilne kuni avamiseni. Mitte kasutada toodet pärast kõlblikkusaja lõppu. Kasutada 90 päeva jooksul pärast esmast avamist. Mitte kasutada toodet, kui pudel tundub olevat kahjustatud.

  Loe rohkem
  Kasutamine

  Pesta ja kuivatada käed põhjalikult. Täita läätsekonteineri mõlemad osad lahusega. Veenduda, et see on kõigepealt tühi ja puhas, ning asetage iga kontaktlääts konteineri sobivasse lahtrisse. Sulgeda konteiner kindlalt ja jätta kontaktläätsed vähemalt 4 tunniks lahusesse. Enne avamist loksutada konteinerit õrnalt. Enne kontaktläätsede eemaldamist pesta ja kuivatada käed hoolikalt. Värske lahusega hõõruda kontaktläätsi õrnalt peopesale asetatult mõlemalt poolelt. Enne kasutamist loputada kontaktläätsesid värske lahusega. Tühjendada konteiner enne iga kasutamist. Käidelda vastavalt kohalikele seadustele.

  Loe rohkem
  Koostisosad

  PHMB, naatriumhüaluronaat, HPMC, PVP, dinaatriumedetaat, isotooniline lahus puhverdatud pH 7.2 juurde.

  Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkLIVSANE
  Mõõt100ML
  Kogus pakis1
  TurustajaTamro Eesti OÜ
  Tootja, pakendajaOmisan farmaceutici, Via Galilei, Guidonia M. (Rm), Itaalia
  PäritoluriikItaalia
  SäilitamistingimusedHoida eemal kuumaallikatest. Säilitada kuivas ja 5 kuni 35 ° C juures. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi