Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

PUUGIEEMALDAJA TICK 2

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
Puugieemaldaja Tick 2 võib kinnitada võtmehoida külge ja igal ajal kaasas kanda. Tick 2 eemaldab puugid õigesti ja ohutult, kuna on oluline eemaldada ka puugi pea, sellega väheneb haigusetekitaja ülekandumise oht.
6,48
6,48 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Kirjeldus

Puugieemaldajaga saab eemaldada ka väga väikseid puuke. Lisaks võib kasutada ka puukide eemaldamiseks lemmikloomadelt. Vaatamata aastatepikkusele võtmehoidja küljes rippumisele säilib ta endiselt terve ja töökorras. NB! Eemalda puugid kohe pärast avastamist. Siis on puukidega levivatesse haigustesse nakatumise risk väiksem. Mõned näited puukidega levivatest haigustest: 1. Puukborrelioos (bakter: ajukelmepõletik, näo halvatus jne) 2. Puukentsefaliit (viirus: ajukelmepõletik, gripile sarnased nähud, halvatus jne) 3. Erlihhioos (mikroorganism: palavik, lihasvalu, mõjub närvisüsteemile jne)

Loe rohkem
Kasutamine

Puugi eemaldamiseks painuta puugieemaldaja Tick 2 ots üles. Hoia puugieemaldaja naha suhtes 30-45° nurga all. Aseta Tick 2 nahale nii, et puuk satub puugieemaldaja suurde avasse. Tõmba puugieemaldajat aeglaselt naha pinnal, kuni puuk on selle tipus asetsevas pilus. Tõmba lõpuni, puuk tuleb naha küljest lahti ning jääb puugieemaldaja pilusse. Puhasta puugieemaldaja pärast kasutamist.

Loe rohkem
Koostisosad

Tick 2 on valmistatud tugevast plastmassist.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkTICK
Kogus pakis1
Tootja, pakendajaTick 2
SäilitamistingimusedHoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi