Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

Ülakõhuvalu

21.03.2022
Valu

Tere, mul on umbes kuu aega olnud ülakõhus näriv valu. Seni olen ibuprofeeni kasutanud, aga see ei aita. Sooviksin teada, milliseid teisi ravimeid saaksin proovida.

Tere

 

Ülakõhuvalu viitab sagedasti maovalule. Sellisel juhul pigem hoiduda ibuprofeeni kasutamisest. Kui ilma valuvaigistit võtmata ei saa...

Tere

 

Ülakõhuvalu viitab sagedasti maovalule. Sellisel juhul pigem hoiduda ibuprofeeni kasutamisest. Kui ilma valuvaigistit võtmata ei saa, siis eelistada paratsetamooli. Tavaliselt lihtne valuvaigisti maovalu vastu ei aita. Valu ja ebamugavusttunnet kõhus võivad leevendada spasmolüütikum, antatsiidid või käsimüügist ostetud maomahla tootmist vähendavad ravimid toimeainetega omperasool või pantoprasool. Soovitame lisaks konsulteerida perearstiga, kes vajadusel täpsustab Teie jaoks parima ravi.

 

Benu Veebiapteegi farmatseut

Loe vastust

SETLONA

13.03.2022

Tere. Kas see toode aitab kuidagi hemoglobiini taset hoida,kui on madala võitu.

Tere

 

Kui mõtlete vaginaalravivahendit nimega Setlona, mis olete küsimuse pealkirjaks kirjutanud, siis hemoglobiinitaseme hoidmisega ei ole se...

Tere

 

Kui mõtlete vaginaalravivahendit nimega Setlona, mis olete küsimuse pealkirjaks kirjutanud, siis hemoglobiinitaseme hoidmisega ei ole sellel seost. Tegu on kombineeritud hormonaalse rasestumisvastase vahendiga, mille kohta kogu vajalik info on leitav siit https://www.ravimiregister.ee/Data/PIL/PIL_1712584.pdf. Kui aga mõistsin Teie küsimust valesti, siis palun täpsustage seda. 

 

Benu Veebiapteegi farmatseut

Loe vastust

Ei leidnud sind huvitavas küsimuses vastust?

Esita meile oma tervise teemaline küsimus ning apteeker vastab teile esimesel võimalusel.

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi