Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

Sagedased küsimused

Ostuprotsess

Mis teha, kui tellimuse maksmisel ei toiminud veebiapteegi lehe pangalink?

Kui tellimuse eest ei õnnestu pangalingi kaudu tasuda, tuleb vormistada uus tellimus.

Küsimuste korral pöörduge palun BENU klienditeeninduse poole +372 611 90 70 ning tehke valik valik 2.

Mida saab BENU veebiapteegist osta?

Veebiapteegist saab osta retseptiravimeid digiretsepti alusel, käsimüügiravimeid, apteegikosmeetikat ja teisi apteegikaupasid. Veebiapteegist ei saa tellida narkootilisi ja psühhotroopseid ravimeid ning anaboolseid steroide.

Kui ma tellin kauba veebiapteegist, kas ma saan sellele kohe apteeki järgi minna?

Apteeki ei saa tellimusele kohe järgi minna. Pakk toimetatakse teie poolt valitud apteeki hiljemalt kolme tööpäeva jooksul. Paki jõudmisest apteeki teavitatakse teid sms ja/või e-post teel.

Millised on veebiapteegi tarneviisid ja hinnad?

Tarnehinnad

0.00€ - Kauba tarne BENU apteeki
1.49€ - Kauba tarne Itella pakiautomaati
1.49€ - Kauba tarne DPD pickup pakiautomaati
2.49€ - Kulleriga toimetus soovitud aadressile

Kuidas saan jälgida oma tellimuse olekut?

Oma tellimuse olekut saate jälgida, kui logite sisse oma kontole ja valite „Tellimuste ajalugu“.

Miks mu retseptiravimid ostukorvist ära kaovad?

Retseptiravimid püsivad ostukorvis kuni 60 minutit. Kui retseptiravimid ostukorvist kaovad, siis tuleb uuesti ühendust võtta veebiapteegi apteekriga.

Ma ei jõua 60 minutiga retseptiravimitele lisaks kaupu ostukorvi lisada.

Soovitame kõigepealt lisada ostukorvi teised tooted, käsimüügiravimid ja alles viimasena retseptiravimid.

Kus saab kontrollida enda kehtivaid digiretsepte?

Digiretsepte saab kontrollida lehekülgedelt www.digilugu.ee. ja  www.eesti.ee.

Kauba kohaletoimetamine

Kas ma saan tellida kaupa väljaspool Eestit?

Hetkel tarnitakse BENU veebiapteegi kaupasid ainult Eesti siseselt.

Kui kiiresti jõuab kaup minuni?

Tarne kiirus sõltub teie valitud tarneviisist.

Tellimuse kättesaamine BENU apteegist

Tellimus toimetatakse teie valitud apteeki 1-3 tööpäeva jooksul, kui tellimus on kinnitatud enne kella 14:00, või 2-3 tööpäevaks, kui tellimus kinnitatakse tööpäeval pärast kella 14:00 või muul tööpäeval.

Kohale toimetamine Smartposti pakiautomaatidesse

Kaup toimetatakse teie valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul, kui tellimus on kinnitatud enne kella 14:00, või 2-3 tööpäevaks, kui tellimus kinnitatakse tööpäeval pärast kella 14:00.

Kohale toimetamine DPD pakiautomaatidesse

Kaup toimetatakse teie valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul, kui tellimus on kinnitatud enne kella 14:00, või 2-3 tööpäevaks, kui tellimus kinnitatakse tööpäeval pärast kella 14:00.

Kui Teie tellimus sisaldab ravimeid, siis neid DPD pakiautomaati ei toimetata. Ravimeid saab tellida Itella pakiautomaatidesse või DPD kulleriga Teie poolt valitud aadressile.

Tellimuse transport soovitud aadressile

Tellimus toimetatakse teie määratud aadressile 1-3 tööpäeva jooksul. Täpse kättetoimetamise aja lepib kuller ostjaga kokku telefoni teel.

Tellimuse toome kohale tööpäevadel kell 9.00 - 18.00.

Lojaalsusprogramm

Miks on BENU kliendikaart kasulik?

BENU kliendikaardiga apteegist ostes teenid kuni 7% boonusraha järgmisteks ostudeks. Kliendid vanuses 60+ saavad valida, kas soovivad teenida boonusraha järgmisteks ostudeks või valida samas väärtuses kohene allahindlus. Veebiapteegis ostu sooritades saavad kõik kliendid teenida boonusraha järgmisteks ostudeks.

Mis toodete ostul BENU boonusraha saab teenida?

BENU boonusraha saab teenida tavahinnaga mitteravimite ostul. BENU boonusraha ei kogune kampaaniatoodete, käsimüügi- ning retseptiravimite ostult. Allahindlusi ja BENU boonusraha ei saa selliste kaupade ja teenuste ostu eest, mida ostu tegemise hetkel müüakse muu allahindlusega. Soodustusi ja boonusraha kogumist arvestatakse üksnes siis, kui ostu eest tasutakse apteegis (soodustus ei kehti ülekandega maksete puhul).

Mis toodete ostul BENU boonusraha kasutada saab?

BENU boonusrahaga saab apteegis tasuda kõigi kaupade eest. Veebiapteegis BENU boonusraha ostude eest tasumiseks hetkel kasutada ei saa.

Kui kaua BENU boonusraha kehtib?

Kalendriaasta jooksul kaardile kogutud BENU boonusraha saab kasutada kuni järgmise kalendriaasta 31. märtsini (k.a.). Pärast seda kuupäeva möödunud kalendriaastal kogutud boonusraha kustub.

Kui kaua BENU kliendikaart kehtib?

Kliendikaart väljastatakse BENU kliendile tähtajatult. Kui kliendikaarti ei ole kasutatud 2 aasta jooksul viimasest ostust, siis kliendikaart suletakse.

Kuidas saada BENU kliendikaarti?

BENU kliendikaardi saab endale teha lähimast BENU apteegist. Kliendikaardi saamiseks peate täitma BENU kliendikaardi vormi. Kliendikaardina saate kasutada füüsilist BENU kaarti, oma ID-kaarti või mõlemat. BENU kliendiks on võimalik registreerida ka veebiapteegis.

Mis juhtub, kui ma kaotan või keegi varastab mu BENU püsikliendikaardi?

Kadunud või varastatud BENU kliendikaardist saab teada anda e-posti aadressil info@benu.ee või logides sisse isiklikule kontole ning saates saates ''Minu päringud'' alt meile vastava info.

Kauba tagastamine

Kas ma saan kaupa tagastada?

Tagastada saab ainult apteegikosmeetikat ja teisi kaupasid, mis ei ole ravimid. Tagastamisele ei kuulu kaup, mis on avatud pakendiga või rikutud. Samuti ei saa tagastada käsimüügi- ja retseptiravimeid.

Soovitud toote tagastamiseks on vaja esmalt täita tagastusankeet. Tagastusankeedi leiab sisse loginud kasutaja oma profiili alt – Ostude ajalugu ja sealt valides tagastatava toote.

Avalduse tagastuse vormistamiseks võite saata ka aadressile veebiapteek@benu.ee. Kiri peab sisaldama tellimuse numbrit, tagastuse põhjust ja pangakonto numbrit.

Kui kaua läheb tarnimata või tagastatud kaupadele tagasimakse saamiseks aega?

BENU Veebiapteek tagastab ostjale raha tagastatud kauba eest hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates kauba tagastamise päevast, kandes raha tagastamise dokumentides nimetatud ostja kontole.

Apteekri konsultatsioon

Kas ravimite alast nõustamist saab ka telefoni teel?

Jah, kui te soovite ravimite alast nõustamist, siis selleks helistage +372 611 90 70 ning tehke valik 2.

Millal saab retseptiravimeid osta?

Veebiapteegi apteekrid nõustavad patsiente retseptiravimite ostmisel veebiapteegis E-P 9.00-17.00.

Alates 10. maist toimub nõustamine E-R 9.00-21.00 ning L-P 9.00-17.00

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi