• 0

Covid ninasprei

06.05.2021

Tere, Kas Sars Cov-2 Bioblock spreid võib kasutada ka kurgus nagu algselt välja oli reklaamitud?

Tere

BioBlock ninasprei on eelkõige loodud pihustamiseks ninna. Samas tohib seda lisaks kasutada ka kurku pihustades. Siiski viiruse tõenäolisem ...

Tere

BioBlock ninasprei on eelkõige loodud pihustamiseks ninna. Samas tohib seda lisaks kasutada ka kurku pihustades. Siiski viiruse tõenäolisem organismi sattumise tee on läbi nina limaskesta ja sprei kasutamine nina kaudu on olulisem. 

Veebiapteegi proviisor

Loe vastust

Erinevad rasedustestid

05.05.2021

Tere! Kas on vahet, kas kasutada nt pulgaga rasedustesti või ribaga? Mille järgi peaks valima?

Tere

Testi tüüp testi tulemust ei mõjuta. Erinev on rasedustesti läbiviimise protsess. Kindlasti tuleb enne vastava testi infolehega tutv...

Tere

Testi tüüp testi tulemust ei mõjuta. Erinev on rasedustesti läbiviimise protsess. Kindlasti tuleb enne vastava testi infolehega tutvuda, seal on konkreetse testi kohta kõik ilusti välja toodud.

Kui valida ribaga rasedustest, siis on oluline teada, et uriiniproov tuleb koguda ühekordselt kasutatavasse puhtasse ning kuiva anumasse (väga hästi sobib uriiniproovi tops). Pulgaga rasedustesti korral tuleb testi ots vastavaks ajaks viia uriinijoa alla. 

Pidada silmas ka seda, et avatud pakendit tuleb kasutada maksimaalselt 1 tunni jooksul ning tulemust lugeda mitte hiljem kui 5 minuti jooksul.

Veebiapteegi proviisor

Loe vastust

Ei leidnud sind huvitavas küsimuses vastust?

Esita meile oma tervise teemaline küsimus ning apteeker vastab teile esimesel võimalusel.