Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

CHEMI-PHARM CHEMISEPT FG JALGADE ANTISEPTIKUM 1L

Meditsiiniseade
Sobib alkoholi taluvate jalanõude kiireks desinfektsiooniks. Vähendab jalgade higistamist ning sellest tuleneva ebameeldiva lõhna tekkimist. Likvideerib naha ja küünte seenhaiguste jaoks sobiva keskkonna.Nahakaitsekomponentide sisalduse tõttu aitab taastada naha kaitsefunktsioone.
12,59
12,59 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 1000ML
Kirjeldus

CHEMISEPT FG on piparmündilõhnaline vahend jalgade antiseptikaks. Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid ning viiruseid.

Loe rohkem
Kasutamine

Pihustada kuivadele jalgadele ja lasta kuivada. Toimeaeg 30 sekundit. Sobib kasutamiseks jalgade pihustusseadmetes. Pihustusseadmete düüsid on paigutatud nii, et saavutatakse jalaselja- ja laba täielik niisutamine. Seade monteeritakse põrandapinnast kõrgemale, nii et ta ei takista põranda puhastamist. •Jalanõude desinfitseerimine. Kontrollida, kas jalanõud on alkoholikindlad, seejärel pihustada jalanõudesse, jälgida, et kõik jalanõude sisepinnad oleksid kaetud, lasta kuivada. Soovitav läbi viia õhtuti. Samuti on soovitav desinfitseerida sokke. Jalanõusid ja sokke võib töödelda ka 0,3% Chemipharm Des New lahusega (täpsem info tootejuhendil).

Loe rohkem
Koostisosad

Etanool 62g ( toimeaine), kvaternaarsed ammooniumühendid 0,25g (toimeaine), glütseriin, lõhnaaine.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkCHEMISEPT
Mõõt1000ML
Kogus pakis1
TurustajaChemi-Pharm
Tootja, pakendajaCHEMI PHARM
PäritoluriikEesti
Säilitamistingimused0 kuni +25
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi