Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Corega proteesipuhastus tabletid Tabs Bio Formula N30

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
Hambaproteeside puhastusvahend - väga tõhusad puhastustabletid hambaproteesidele.
6,09
0,20 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 30
Kirjeldus

Corega Cleanser Tabs Bio pakend sisaldab 30 puhastustabletti väga tõhusaks hambaproteeside puhastuseks. Kasutades tablette regulaarselt kaks korda päevas lahustavad ja eemaldavad plekid ja katu, mille on tekitanud tee, vein või nikotiin, aitavad hoida proteesid puhaste ja säravatena. Corega Cleanser Tabs Bio tablettidel on antibakteriaalne ja puhastav toime, mis aitab ära hoida hambakivi ja põletiku tekke. Corega Cleanser Tabs Bio tabletid tagavad värskustunde terveks päevaks.

Loe rohkem
Kasutamine

1. Lisage üks Corega tablett piisavale kogusele piisavalt soojale (mitte kuumale) veele, et see kataks proteesid (osalised proteesid või eemaldatavad sillad).2. Pärast 5-minutilist leotamist puhastage proteesid lahusega, kasutades pehmet hambaharja. 3. Loputage proteese hoolikalt voolava vee all. Hävitage allesjäänud lahus kohe pärast kasutamist.

Loe rohkem
Koostisosad

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, POG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Cl 42090, Cl 73018

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkCOREGA
Kogus pakis30
Vanuserühmtäiskasvanud, seeniorid
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi