Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Uus
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

EXCILOR FORTE KÜÜNESEENERAVI 30ML

Meditsiiniseade
Excilor FORTE on ravivahend kerge kuni mõõduka küüneseene korral.Eemaldab haigestunud küünekihid.Eriti efektiivne tänu 24-tunnise aeglase imendumisega TransActive+ tehnoloogiale.Excilor reguleerib küüne mikrokeskkonda, hapestades küünesängi ja luues seene kasvu pärssiva keskkonna. Excilor on võimeline tungima läbi küüne, tagades selle ravi nii alt- kui ka pealtpoolt.
34,62
1154,00 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 30ML
Kirjeldus

Excilor FORTE on ravivahend kerge kuni mõõduka küüneseene korral.
Eemaldab haigestunud küünekihid.
Eriti efektiivne tänu 24-tunnise aeglase imendumisega TransActive+ tehnoloogiale.
Excilor reguleerib küüne mikrokeskkonda, hapestades küünesängi ja luues seene kasvu pärssiva keskkonna. Excilor on võimeline tungima läbi küüne, tagades selle ravi nii alt- kui ka pealtpoolt.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Jalaprobleemidega diabeetikud peavad enne Excilor® FORTE kasutamist konsulteerima arstiga. Hoidke laste eest varjatud ja neile kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutuseks. Lugege hoolikalt infolehte.

Säilitamistingimused
Hoidke karbis toatemperatuuril (5-25 °C) ja eemal kuumusest või otsesest päikesevalgusest. Hoidke pudel tihedalt suletuna. Enne kasutamist raputage hoolikalt.

Seadme ja pakendi sisu: Excilor-i komplekt: lahus 30 ml pintsliga + infoleht.

Loe rohkem
Kasutamine

1. Kasutada üks kord ööpäevas (parim aeg on peale pesu). Kuivab paari minutiga.
2. TransActive+ tehnoloogia tagab 24 tunni jooksul täieliku imendumise küünes, võimaldades nii terve küüne taaskasvu.
3. Enne uuesti kasutamist eemaldage vana kiht ja asendage see uuega. Avage sisemine nurk ja keerake kiht ettevaatlikult lahti. Kõige lihtsam on kasutada sooja vee/duši all. Võtab aega paar sekundit.
Küüneseene ja toote kohta lisateabe saamiseks lugege kasutusjuhendit.

Loe rohkem
Koostisosad

Vesi, polüuretaan, piparmündiõli, äädikhape, sorbitaaniseskvioleaat, heksaandiool, oktandiool, bensüülalkohol, oktüülgallaat, etoksüülitud ja atsetüülitud lanoliinalkohol, fenetüületanool, jodopropünüülbutüülkarbamaat, ksantaankummi, dehüdroäädikhape, etüülheksüülglütseriin, biotiin.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkEXCILOR
Mõõt30ML
Kogus pakis1
TurustajaOystershell NV, Nijverheidsweg 10, 9820 MERELBEKE, Belgia Levitaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel: 6 830 700
Tootja, pakendajaOystershell NV, Nijverheidsweg 10, 9820 MERELBEKE, Belgia Levitaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel: 6 830 700
PäritoluriikBelgia
SäilitamistingimusedHoida originaalpakendis
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi