Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
-25%
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  OMRON KOMPRESSOR INHALAATOR DUOBABY NINA ASPIRAATORIGA

  Meditsiiniseade
  Omron DuoBaby on kaks ühes inhalaator: inhalaator + aspiraator nina puhastamiseks.
  123,44
  92,58 /tk
  Hind BENU kaardiga 92,58
  Hind BENU kaardiga 01.11 - 30.11
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

  Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

  Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

  Kogus pakis: 1
  Kirjeldus
  Omron DuoBaby on kaks ühes inhalaator: inhalaator + aspiraator nina puhastamiseks. Omroni inhalaatori hulgas on DuoBaby üks täiuslikumatest mudelitest. See on eriti sobiv väikelaste külmetuse, allergia ning ka astmaga seotud vaevuste leevendamiseks. Seade on välja töötatud koos hingamisterapeutidega.

  Imikutel võib olla kuni 8 hingamisteede infektsiooni aastas. Infektsioonid võivad mõjutada nina, kurku, kopse ning põhjustada hingamisraskusi, söömis- ja uneprobleeme. Seadme ninaaspiraator leevendab kinnisest ninast tingitud ebamugavustunnet ja vähendab teiste hingamisteede infektsioonide tekkimise riski. Inhalaatoriga (nebulisaatoriga) on võimalik efektiivselt ravimeid manustada - imepeenike udu jõuab ka alumistesse hingamisteedesse. Inhalaatoril on kaasas kaks erinevat maski (sinine ja roheline). Roheline sobib ülemiste hingamisteede probleemide leevendamiseks (köha, nohu, allergiad). Sinine on mõeldud kasutamiseks alumiste hingamisteede probleemide puhul (astma, bronhiit).Kinnine nina ja ülemiste hingamisteede haigused võivad põhjustada alumiste hingamisteede haigusi. Nina loputamine ja aspiratsioon võivad leevendada hingamisteede haiguste sümptomeid ja vähendada teiste haiguste tekkimise riski.
  „Kaks ühes“ kompressorinhalaator ninaaspiraatoriga:ninaaspiraator puhastab õrnalt nina;tõhus ülemiste ja alumiste hingamisteede nebuliseerimine kahesüsteemse inhalaatoriga:
  1) roheline inhalaatoriosa ülemiste hingamisteede jaoks – aerosooliosakeste suurus umbes 9 μm (MMAD), inhalatsioonikiirus 0,4 ml / min;
  2) sinine inhalaatoriosa alumiste hingamisteede – aerosooliosakeste suurus umbes 4 μm (MMAD), inhalatsioonikiirus 0,2 ml / min; 3-aastane garantii.
  Kahe vahetatava inhalaatoriosaga inhalatsioonikomplektist Duo Baby on abi ülemiste ja alumiste hingamisteed vaevuste puhul.
  Kasutamiseks kui nina on kinni, vaevab allergia , astma jne. Loe rohkem
  Kasutamine
  Vastavalt kasutusjuhendile. Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkOMRON
  Kogus pakis1
  TurustajaBERNER EESTI OÜ
  Tootja, pakendajaOMRON
  PäritoluriikJaapan
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi