Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

TERRAPOINT MACA KAPSLID N30

Toidulisand
Maca - taim mis tagab vitaalsuse ja seksuaalenergia. Maca (mugulkress) on pärit Peruust, kus teda on kasutatud juba 2000 aastat. Tegemist on väga vastupidava taimega, mis kasvab ülirasketes klimaatilistes oludes kuni 4500 meetri kõrgusel. Macat nimetatakse väikeseks, aga võimsaks, sest Maca juur näeb välja väike ja tähtsusetu, ent temas peitub märkimisväärne jõud. Maca toimel suureneb vitaalsus ning tõuseb kehaline ja seksuaalne võimekus. Maca annab juurde energiat, parandab stressitaluvust ja üldist enesetunnet. Samuti aitab Maca kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
19,53
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 30
Kirjeldus
Maca - taim mis tagab vitaalsuse ja seksuaalenergia. Maca (mugulkress) on pärit Peruust, kus teda on kasutatud juba 2000 aastat. Tegemist on väga vastupidava taimega, mis kasvab ülirasketes klimaatilistes oludes kuni 4500 meetri kõrgusel. Macat nimetatakse väikeseks, aga võimsaks, sest Maca juur näeb välja väike ja tähtsusetu, ent temas peitub märkimisväärne jõud. Maca toimel suureneb vitaalsus ning tõuseb kehaline ja seksuaalne võimekus. Maca annab juurde energiat, parandab stressitaluvust ja üldist enesetunnet. Samuti aitab Maca kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Loe rohkem
Kasutamine
1 kapsel 1 kord päevas koos vedelikuga sisse võtta. Loe rohkem
Koostisosad
Koostisosad: mugulkressi (Lepidium peruvianum) juure pulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate). Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkTERRAPOINT
Kogus pakis30
Sisaldus päevase annuse kohta1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 520 mg mugulkressi juure pulbrit (vastab 3,1 g mugulkressile).
Tootja, pakendajaEsindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu TerraPoint HandelsgmbH, Franz-Sauer-Str. 46-50, 5020 Salzburg, Austria
PäritoluriikAustria
SäilitamistingimusedSäilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi