Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  KT TAPE ORIGINAL EELLÕIGATUD TEIP BEEZ N20

  Meditsiiniseade
  Puuvillane KT TAPE on elastne ja õhku läbilaskev kinesioloogiline teip, mis on valmistatud esmaklassilisest puuvillast ja varustatud allergiat mittetekitava veekindla liimiga. Kasutatakse traumade ennestuseks ja raviks.
  16,03
  0,80 /tk
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.
  Kogus pakis: 20
  Kirjeldus

  See on mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste stabiilsuse toetamiseks ja liikuvuse suurendamiseks. Vähendab väsimusest, pingest, põletikest jmt põhjustatud lihasvalusid ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust. Aitab korrigeerida liigeste asendit ja stabiilsust. Ühes rullis on 20 eellõigatud teipi. Kasutamine: asetada puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka raseerida. Teip jääb nahale kuni viieks päevaks, see ei kaota kleepuvust basseinis ega duši all. Teibi eemaldamiseks tuleb seda kergelt tõmmata, samal ajal nahale survet avaldades.

  Loe rohkem
  Kasutamine

  Veenduge, et nahk on puhas ja kuiv. Ärge kasutage enne teibi paigaldamist kreeme ega õlisid. Kui soovite paigaldada teipi liigesele, veenduge, et liiges oleks täielikult painutatud asendis. Kui teip paigaldatakse põlvele või küünarnukile nii, et jalg või käsivars on väljasirutatud asendis, tuleb teip liigese liigutamisel maha. Teibi paigaldamisel ärge venitage seda kummastki otsast. Teibi otsad tuleb asetada otse nahale ilma neid pingutamata. Vastasel juhul tuleb teip lahti ja ei kleepu enam. Lõpetuseks hõõruge teipi tugevalt, et see kinnituks nahale kindlalt ja veenduge, et teibi servad ei jääks lahti. Parimate tulemuste saavutamiseks pange teip peale 30 minutit enne füüsilist pingutust. Paigaldamise videod leiate siit: https://monger.eu/kttape/kasutusjuhendid/

  Loe rohkem
  Koostisosad

  KT Tape Original on valmistatud 100% puuvillakiududest, ning neil on eriliselt elastne sisemus. Kinesioloogiline teip aitab vähendada survet kudedele, ning leevendab ebamugavustunnet või valu. Samuti toetab teibi korrektne kasutamine lihaseid, sest see parandab nende kokkutõmbumisvõimet ka siis, kui need on nõrgad. Ühtlasi aitab see lihastel vältida liigset pikenemist või kokkutõmbumist.

  Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkKT TAPE
  Kogus pakis20
  Tootja, pakendajaKT Health Ltd Monger Baltic OÜ
  PäritoluriikUSA
  SäilitamistingimusedToatemperatuur
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi