Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Microlife stetoskoop ST77 kahepoolne N1

Meditsiiniseade
Hästi läbimõeldud disainiga mitmeotstarbeline stetoskoop on väga tundlik, mis võimaldab Teil selgelt eristada madal- ja kõrgsageduslikke helisid ning kuulda pingutusteta ka nõrgemaid kahinaid.
22,65
22,65 /tk
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.
Kogus pakis: 1
Kirjeldus

Omadused: ühe vahendi abil 5 eri funktsiooni; kolm eri suurusega stetoskoobi otsikut; suur/väike membraan kõrg-/ madalsageduslike südametoonide kuulatluseks; täiskasvanule/ nooremale eale/ imikule sobivad stetoskoobi otsikud, et kuulatleda kõrg-/ madalsageduslikke toone, kahinaid ja eristada roideid; komplektis kaasas nimekaart.

Hästi läbimõeldud disainiga mitmeotstarbeline stetoskoop on väga tundlik, mis võimaldab Teil selgelt eristada madal- ja kõrgsageduslikke helisid ning kuulda pingutusteta ka nõrgemaid kahinaid.

Peale selle on komplektis kaasas kolm paari eri suuruses kõrvaotsikuid, et saaksite nende seast välja valida endale sobivaima. Kõrvaotsikud asuvad väikeses kompaktses karbis, kus on lisaks kaasas kolme tüüpi stetoskoobi otsikud ja kaks läbipaistvast plastist varumembraani (suur ja väike).

Sprague Rappaport tüüpi täiustatud stetoskoop on saadaval komplektina, kuhu kuuluvad järgmised osad: 1. Suure ja väikese membraaniga stetoskoobi otsik - 1 tk, 2. Kroomkattega messingist kahepoolne kuuldetoru koos plastist kõrvaotsikutega (keskmine suurus) - 1 paar, 3. Metallklipsiga paksuseinaline toru - 1 paar, 4. Vahetatav stetoskoobi otsik, täiskasvanule - 1 tk, 5. Vahetatav stetoskoobi otsik, keskmise suurusega - 1 tk, 6. Vahetatav stetoskoobi otsik, imikule - 1 tk, 7. Lisa-kõrvaotsikud, suur ja väike - 2 paari, 8. Läbipaitsvast plastist varumembraanid, suur ja väike - 2 paari, 9. Plastkott lisatarvikutele - 1 tk.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkMICROLIFE
Kogus pakis1
Related articles
Saadavus apteekides