Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

MOZZIWATCH SÄÄSETÕRJE KÄEPAEL LASTELE SININE+2 TÄITETABLETTI

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
MozziWatch Kids taaslaetav käepael sääskede, puukide, kihulaste ja muude hammustavate putukate tõrjumiseks nahalt. Looduslik vahend.
8,12
8,12 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Kirjeldus

MozziWatch Kids taaslaetav käepael, iga täitetablett tagab kuni 15 päeva kaitset (komplektis sisaldub 2 täitetabletti ning käepael). Sääskede, puukide, kihulaste ja muude hammustavate putukate tõrjumiseks nahalt.
Looduslik vahend, mis võib asendada keemilisi tõrjevahendeid.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Sisaldab piparmündiõli ja lavendliõli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Toode sisaldab väikeseid osi ega sobi alla 3-aastastele lastele. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast.

Loe rohkem
Kasutamine

Sääskede, puukide, kihulaste ja muude hammustavate putukate tõrjumiseks nahalt. Ava üks kilepakenditest ning sisesta tablett toote silikoonkambrisse. Tableti toime algab koheselt. Ühe tableti toimeaeg kuni 15 päeva. Kanna toodet ümber randme või pahkluu. Paela pikkus on reguleeritav, et sobida igas vanuses kasutajale. Soojema riietuse korral soovitame toodet kanda varruka või püksisääre peal. Toode on veekindel.

Loe rohkem
Koostisosad

Eucalyptus citriodora õli, hüdreeritud, tsükliline 9g/100g, piparmündi eeterlik õli 0,9g/100g, lavendli eeterlik õli 0,9g/100g

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkMOZZIWATCH
Kogus pakis1
SäilitamistingimusedHoida jahedas.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi