Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
-20%
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Linex Kids suukaudse susp pulber 1,5g N10

Toidulisand
Seedetrakti loomuliku tasakaalu tagamiseks, mis võibolla kahjustunud viiruslike või bakteriaalsete nakkuste (sh rotaviirus), antibiootikumravi või ebasobiva toitumise tõttu.
9,33 7,46
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 10
Kirjeldus

Linex Kids suukaudse suspensiooni pulber sisaldab elusaid Bifidobacterium’i perekonna lüofiliseeritud baktereid (Bifidobacterium animalis subsp. lactis, DSM 15954), mis aitavad toetada seedetrakti mikrofloora tasakaalu. Bifidobakterid on seedetraktis loomulikult esinevad bakterid, mida nimetatakse seedetrakti mikroflooraks. Rinnapiima saavate imikute mikrofloora koosnebki peamiselt nendest bakteritest. Antud bakterid tagavad tervisliku tasakaalu, mis on vajalik seedeensüümide soolestiku normaalseks toimimiseks.
Seedetrakti loomulikku tasakaalu võivad kahjustada paljud erinevad tegurid - näiteks viiruslikud või bakteriaalsed nakkused (sh rotaviirus), antibiootikumravi või ebasobiv toitumine.

Loe rohkem
Kasutamine

Lapsed vanuses 2-12: tarvitada üks kotike üks või kaks korda päevas, soovitatavalt koos toiduga.
Imikud ja lapsed alla 2a: üks kotike päevas, soovitatavalt koos toiduga.

Loe rohkem
Koostisosad

Bifidobacterinum sp.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLINEX
Kogus pakis10
Vanuserühmlapsed
TurustajaLek Pharmaceuticals d.d., Verovškova 57, Ljubljana, Sloveenia. Sandoz d.d. Eesti filiaal, Pärnu mnt 105 11312, Tallinn; tel: 6652402
PäritoluriikSloveenia
SäilitamistingimusedSäilitage temperatuuril kuni 25°C
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.