Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

OCUTEARS SILMATILGAD 0,15% NIISUTAVAD 0,35ML N20

Meditsiiniseade
Ocutears säilitusainevabad silmatilgad kaitsevad, niisutavad ja libestavad silma pinda. Ocutears leevendab ebamugavustunnet, mis tuleneb mehhaanilisest stressist (kõvade ja pehmete kontaktläätsede kandmine), silmauuringutest haiguste diagnoosimisel, väliskeskkonna stressist (konditsioneeritud õhk; tuul; külm, kuiv ja suitsuga saastunud õhk), visuaalsest stressist (töö arvutiga, töö mikroskoobiga, pikaajaline sõiduki juhtimine). Pakendis on 20 üheannuselist 0,35 ml pipetti.
9,04
1291,43 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Toimeaine sisaldus: 0.15%
Kogus pakis: 20
Mõõt: 0.35ML
Kirjeldus

Ocutears sisaldab hüaluroonhappe naatriumisoola naatriumhüaluronaati (0,15%), mis oma füüsikaliste omadustega moodustab silma epiteelkihile ühtlase ja kauakestva kaitsekihi nägemist halvendamata. Ocutears sobib kontaktläätsede kandjatele. Kontaktläätsesid ei pea tilgutamise ajal eemaldama. Säilitusaineteta Ocutears on hästi talutav ka pikaajalisel kasutamisel.

Loe rohkem
Kasutamine

1-2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele. Tavaliselt tilgutatakse mõlemasse silma üks tilk 3-5 korda päevas.
Mitte puutuda silma pipetiga. Mitte kasutada toodet kui pipett on kahjustatud.
Pipetis olev lahus on vaid ühekordseks kasutamiseks, sest ei sisalda säilitusaineid. Kasutamata lahus tuleb koheselt hävitada.

Loe rohkem
Koostisosad

0,15 % naatriumhüaluronaat, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, puhastatud vesi.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkOCUTEARS
Mõõt0.35ML
Kogus pakis20
Toimeaine sisaldus0.15%
Tootja, pakendajaTurustaja Eestis: Santen Oy, Niittyhaankatu 20, 33720 Tampere, Soome Penta Arzneimittel GmbH, Werksstrasse 3, 92551 Stulln, Saksamaa
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedPärast avamist kasutada koheselt. Säilitada 2 °C kuni 25 °C. Ärge hoidke sügavkülmas. Hoidke silmatilku valguse eest kaitstult.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi