Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

RECUGEL SILMAGEEL 10G

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
Viskoosne lahus, mis sisaldab dekspantenooli. Silmade paremaks välispidiseks niisutamiseks ja tervete silmade kaitseks.
10,90
1090,00 /kg
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 10G
Kirjeldus

RECUGEL silmageel on silmadele värskendav ja rahustav toime. Recugelon mõeldud tervete silmade niisutamiseks ja kaitseks. Silmageel parandab kuivade silmade korral silmade välist niisutust, põletus- või väsimustunnet. See tunne võib olla põhjustatud pikaajalisest teleri vaatamisest, intensiivsest kuvari ees töötamisest, küttesüsteemi või õhukonditsioneeri kuivast õhust. Recugel sisaldab tervete silmade kaitseks toimeainena dekspantenooli. Dekspantenool kuulub B-vitamiinide rühma. Koostisaine dekspantenool muundub rakkudes pantoteenhappeks ja toimib seega B5 vitamiinina. Dekspantenooli eeliseks on tema parem imendumine paiksel manustamisel. Pantoteenhappel on keskne osa raku ainevahetuses. Pantoteenhape on inimorganismile vajalik naha ja limaskestade regeneratsiooniks.

Hoiatused:

Rohkem kui ühe ravimi kasutamisel lubage vähemalt 15 minutilist vaheaega erinevate tilkade manustamiseks.Recugeli tilgutamise ajal ei tohi kanda kontaktläätsi, sest läätsed võivad määrduda ja võib ilmneda läätsematerjali kokkusobimatus ravimiga. Ka siis, kui seda kasutatakse vastavalt ravimi näidustustele, võib see põhjustada lühiajalist nägemise ähmasust sähvatuste tekkimisega ja patsient peab olema autojuhtimisel või masinatega töötamisel ettevaatlik. Palun pange tähele, et RECUGEL peab kasutama ainult üks ja sama isik. Ülitundlikkusreaktsioonid ilmnevad väga harva. Kui ilmneb ülitundlikkusreaktsioon, ärge jätkake ravimi kasutamist.
Imetamise ja raseduse ajal tuleb enne arstiga nõu pidada.
Ärge säilitage ilma korgita.

Loe rohkem
Kasutamine

Hoidke tuubi oma silma kohal püstises asendis tõmmake oma silmalaugu õrnalt alla.
Tilgutage tuubi kergelt pigistades üks tilk mõlemasse silma.
Palun pange tähele, et tuubi tuleb tilgutamise ajal hoida püstises asendis.
Et vältida geeli võimalikku saastumist veenduge, et tuubi ots ei puuduta teie silma või teie sõrmi.
Palun pange tähele, et Recugeli peab kasutama ainult üks ja sama isik.

Loe rohkem
Koostisosad

1 g geeli sisaldab 50 mg dekspantenooli, karbomeer, dinaatrium-EDTA, naatriumhüdroksiid
vesi. Säilitusaine: tsetrimiid

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkRECUGEL
Mõõt10G
Kogus pakis1
TurustajaPharmaSwiss Eesti OÜ, Tammsaare tee 47 11316 Tallinn Tel. 682 7400 Bausch & Lomb GmbH Brunsbütteler Damm 165/173, D-13581 Berlin
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedSäilitada temperatuuril 1 °C...25 °C. Visake kasutamata geel minema kuus nädalat (1,5 kuud) pärast geelituubi esimest avamist.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi