Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Livsane Pärnaõie tee 1,8g N20

Toidulisand
LIVSANE pärnaõietee on lilleõielise ja pehme maitsega. Pärnaõit kasutatakse eriti kergete külmetushaiguste korral tänu higistamist soodustavale ja rahustavale toimele.Ei sisalda allergeene.
2,99
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 20
Mõõt: 1.8G
Kirjeldus

Ravimtaimena kasutatakse kahte pärna liiki: harilikku pärna ja suurelehist pärna. Mõlemad liigid kuuluvad pärnaliste sugukonda (Tiliaceae) ja need õitsevad juunist juulini. Neid leidub Euroopas ja Lääne-Aasias ning nad kasvavad enamasti lehtmetsades. Harilik pärn (Tilia cordata) on puu, mille kõrgus võib ulatuda umbes 25 meetrini. See kannab vaheldumisi lehti, mis on kergelt südamekujulised, ette suunatud ja servadest teravalt sakilised. Nende ülemist külge katab karvutu pind, lehtede alakülge aga roosakaspunased karvad. Õisik on liidetud ühe kollaka lehega selle põhjas ja koosneb kolmest kuni 16 kollakasrohelisest õiest. Vili on üksik ja sarnaneb väikese palliga.

Suurelehisel pärnal (Tilia platyphyllos), vastupidiselt harilikule pärnale, on suured lehed, millel on valgete karvadega kaetud alaküljed. Õisik koosneb ainult kahest kuni kaheksast õiest.

Loe rohkem
Kasutamine

Kallata värske keev vesi (0,2 L) kruusi, millesse on asetatud eelnevalt 1 teekott. Lasta teel tõmmata 5-8 minutit. See on kõige turvalisem viis toote kasutamiseks.

Loe rohkem
Koostisosad

Pärnaõied (Tilia cordata, Tilia platyphyllos)

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkLIVSANE
Mõõt1.8G
Kogus pakis20
Eriomadusedlooduslik
Vanuserühmkõik
Tootja, pakendajaPXG Pharma GmbH Pfingstweidstraße 10-12 68199 Mannheim Tamro Eesti OÜ
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedSäilitada jaheda ja kuivas, lastele kättesaamatus kohas.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.