Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
-16%
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

UNItears silmatilgad säilitusainevaba 10ml

Meditsiiniseade
UNItears säilitusainevaba silmatilkade lahus pakub kauakestvat leevendust vähenenud pisaratekke, kuiva silma sündroomi (keratoconjunctivitis sicca), sensoorse ebamugavustunde (põletus, sügelus, võõrkehatunne), vigastuste ja sarvkesta erosiooni puhul, väikeste võõrkehade sattumisel silma sidekestale, pärast silmaoperatsiooni.
8,02 6,74
674,00 /l
Kampaania periood 01.05 - 31.05
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 10ML
Kirjeldus

UNItears säilitusainevaba silmatilkade lahus sisaldab hüpromelloosi ja dekspantenooli. Tootel on kaitsev, rakke taastav ja niisutav toime. Hüpromelloos moodustab silma sarvkesta pinnale ajutise kaitsva kihi, niisutab silma pinda ja kompenseerib vähest pisarateket, pärssides „kuiva silma“ sümptomeid. Lisaks leevendab see väiksemaid mittenakkuslikke silmaärritusi. Dekspantenool (B-rühma vitamiin) aitab taastada sarvkesta pinna rakke (epitelisatsioon). UNItears sobib ideaalselt kontaktläätsede kandjatele ja tundlike silmadega inimestele. UNItears säilitusainevaba silmatilkade lahus pakub kauakestvat leevendust vähenenud pisaratekke, kuiva silma sündroomi (keratoconjunctivitis sicca), sensoorse ebamugavustunde (põletus, sügelus, võõrkehatunne), vigastuste ja sarvkesta erosiooni puhul, väikeste võõrkehade sattumisel silma sidekestale, pärast silmaoperatsiooni, sellised sümptomid võivad olla seotud väliste teguritega (nt õhu-konditsioneer, tuul, saastus, suits, tolm), silmade suurenenud pingutusega (pikaajaline töö arvuti taga) ja kontaktläätsede kandmisega.

Hoiatused:

Enne esimest kasutuskorda on soovitatav tilgutada esimene tilk mujale kui silma, pigistades õrnalt pudelit, sest tugeva ja ebakorrapärase pigistamise korral võib lahus tulla välja suures koguses.
Laske õhk plastpudelisse tagasi, nii et pudel saab tagasi oma esialgse kuju, ning jätkake tilgutamist silma vastavalt ettekirjutusele.
Dosaatori otsik ei tohiks preparaadi manustamise ajal puutuda kokku silma ega silmalauga. Pärast preparaadi silma tilgutamist on vaja kaitsekork pudelile kindlalt tagasi panna, et hoida ära dosaatori otsiku võimalikku saastamist.
Hoidke laste eest kättesaamatus kohas.

Loe rohkem
Kasutamine

Kasutada sõltuvalt sümptomite raskusest. Raskete sümptomite puhul on lubatud manustada rohkem kui üks kord tunni aja jooksul. Kergete sümptomite puhul manustada 2-3 korda päevas 1-2 tilka mõlemasse silma. Kasutusaeg 3 kuud pärast avamist. Enne kasutamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. UNItears säilitusainevaba tohib kasutada kontaktläätsede kandmise ajal.

Loe rohkem
Koostisosad

Hüpromelloos 5 mg/ml, dekspantenool, naatriumkloriid, dinaatriumedetaat, süstevesi.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkUNITEARS
Mõõt10ML
Kogus pakis1
Eriomadusedhüpoallergeenne
Vanuserühmlapsed, teismelised, täiskasvanud, seeniorid
Vanusepiirangalates 2
Tootja, pakendajaUnimed Pharma Unimed Pharma
PäritoluriikSlovakkia
SäilitamistingimusedOriginaalpakendis 25°C juures. Ärge külmutage. Kasutada 3 kuu jooksul pärast avamist.
Related articles
Saadavus apteekides