Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

JUNIOR-ANGIN KURGULOSENGID LASTELE MAASIKA N24

Meditsiiniseade
8,53
0,36 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 24
Kirjeldus

Junior-angin kurgulosengid on meeldiva maasika maitsega meditsiiniseade, mis kaitseb suu ja kurgu limaskesta, eriti käheda kurgu korral. Losengi imemisel moodustab islandi samblik suu ja kurgu limaskestale kaitsva kihi.
Tähelepanu! Ärge kasutage Junior-angin kurgulosenge, kui te olete ülitundlik mõne losengis sisalduva aine suhtes. Junior-angin kurgulosenge ei tohi kasutada pärast pakendile trükitud kõlblikkusaja kuupäeva. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Tegemist on meditsiiniseadmega. Enne kasutamist lugege tähepanelikult kasutusjuhendit, vajadusel konsulteerige arsti või apteektiga.

Loe rohkem
Kasutamine

Junior-angin kurgulosengid on mõeldud imemiseks. Täiskasvanud ja lapsed alates 4. eluaastast peaksid vajadusel laskma suus sulada ühe junior-angin kurgulosengi 2...3 tunni järel. Mitte kasutada üle 3 kurgulosengi päevas. Tohib anda alates 4-aasta vanustele ja vanematele lastele, kes oskavad ohutult losengi imeda.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkJUNIOR ANGIN
Kogus pakis24
Vanuserühmlapsed
Vanusepiirangalates 4
Tootja, pakendajaH. Abbe Pharma GmbH, Pirita tee 20 T, Tallinn 10127, tel. 6460980
PäritoluriikLuksemburg
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi