Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Dermanutrix tbl aknele N30

Toidulisand
DERMANUTRIX Acne Prone Skin vistrikke vähendavad tabletid sisaldavad unikaalset koostist, milles kombineeritakse niatsinamiid ja superoksiid dismutaas (SOD) vitamiinide ning antioksüdantidega.
23,64
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 30
Kirjeldus

DERMANUTRIX Acne Prone Skin toidulisand akne vastu sisaldab unikaalset koostist, milles kombineeritakse niatsinamiid ja superoksiid dismutaas (SOD) vitamiinide ning antioksüdantidega. Aktiivained aitavad organismi tasakaalustada, selle tulemusel vähenevad vistrikud ja komedoonid.

Vistrikud ja komedoonid esinevad kõige sagedamini puberteedieas, kuid järjest enam piinab see dermatoloogiline mure ka täiskasvanuid. Sõltumata soost, võivad vistrikud tekkida koguni kuni 70%-l noorukitest ning kuni viiendikul täiskasvanutest. Tihti kaovad vistrikud puberteediea möödumisel ise, kuid neist võib kujuneda ka täiskasvanuea akne. Vistrikud nahal mõjutavad tugevasti inimese enesehinnangut, ning murega kimpus olevad inimesed ei tea tihti, et on olemas mitmeid tooteid, millest abi võib leida.Täiskasvanuea akne võib tekitada elustiil, stress, toitumine ja veel mitmed tegurid. Naha kaunist välimust ja tervist aitavad säilitada antioksüdandid.

Hoiatused:

Kui te olete rase, pidage enne selle toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga.
Hoidke laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Järgige soovitatavat ööpäevast annust.
Toidulisand ei asenda tasakaalustatud toitumist.

Loe rohkem
Kasutamine

Kasutusjuhend: Kasuta toidulisandit igapäevaselt, 1 tablett päevas. Soovitatav kasutada vähemalt 3 kuud.

Loe rohkem
Koostisosad

LACTOSE, Microcrystalline cellulose; STARCH; DL-Alpha Tocopheryl Acetate; Zinc Gluconate; Selenium (yeast); Nicotinamide; Tomato (Solanum lycopersicum) fruit extract; Ethylcellulose (E462); Talc (E553b); Silicon dioxide (E551); Ammonium hydroxide (E527); Medium chain triglycerides; Oleic acid (E570); Titanium dioxide (E171); Hydroxypropyl methylcellulose (E464); Polyethylene glycol (E1521); Polysorbate 80 (E433).

Sisaldus Tableti kohta:
Süsivesikuid (g): 0,30
Valke (g): 0
Rasvu (g): 0
E-Vitamiin (mg): 30
Niatsinamiid (mg): 20
Seleen (mikrogramm): 50
Tsink (mg): 7,5
Superoksiiddismutaas (IU): 250

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkDERMANUTRIX
Kogus pakis30
Tootja, pakendajaOÜ Rosena DK Silderma Sarl
PäritoluriikŠveits
SäilitamistingimusedSäilitage toatemperatuuril niiskuse eest kaitstult.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.