Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20 BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20 BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20 BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20
4 Arvustused

BEPANTHEN EYE SILMATILGAD 0,5ML N20

Meditsiiniseade
Bayeri Bepanthen Eye silmatilgad on mõeldud kuivadele, ärritunud ja väsinud silmadele. Bepanthen Eye silmatilgad on väga hästi talutavad ka pikaajalisel kasutamisel.
13,46
1346,00 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 20
Mõõt: 0.5ML
Kirjeldus

Bepanthen® Eye silmatilgad on mõeldud kuivadele, ärritunud ja väsinud silmadele. Silmad võivad tunduda kuivad või karedad, kiheleda ja vesised olla. Samuti võib tunduda, et silmades on liivapuru, silmad võivad väsida ja nägemine võib halveneda. Bepanthen Eye silmatilgad sisaldavad ainulaadset kombinatsiooni, milles dekspantenooli värskendavad ja kaitsvad omadused on ühendatud hüaluroonhappe niiskust siduvate omadustega. Silmatilgad niisutavad ja libestavad silmi, stabiliseerivad pisaravedeliku kihti, kaitsevad silma pinda kuivamise eest. Bepanthen Eye silmatilku on mugav kasutada ning nad leevendavad vaevusi kohe pärast annustamist. Tilgad kanduvad kergesti silma pinnale ning vähendavad tunduvalt silmade kuivust, kihelust ning ärritust. Bepanthen Eye silmatilgad niisutavad silmi nägemist halvendamata ega muuda silmi kleepuvaks. Silmatilgad leevendavad vaevusi pikaks ajaks. Sobib kasutamiseks ka kontaktläätsedega.

Hoiatused:

Ärge kasutage toodet, kui üheannuseline pipett või fooliumpakend on kahjustada saanud!
Ärge puudutage silma üheannuselise pipetiga!
Ärge kasutage toodet, kui olete ülitundlik mõne koostisosa suhtes!
Toode on ainult ühekordseks kasutamiseks!
Ärge kasutage põletikuliste või kahjustunud silmade korral!
Pärast manustamist võib esineda lühiajalist nägemise halvenemist, seetõttu ärge juhtige sõidukit ega kasutage täpsust nõudvaid masinaid ning oodake kuni normaalne nägemine taastub!
Ärge kasutage toodet pärast kõlblikkusaja lõppu!
Ainult ühekordseks kasutamiseks!

 

 

Loe rohkem
Kasutamine

Bepanthen Eye silmatilku tilgutatakse vastavalt vajadusele mitu korda päevas mõlemasse silma või kontaktläätse sisepinnale (üks või kaks tilka korraga).

Rebige ribast üks üheannuseline pipett. Veenduge, et pipett ei ole kahjustunud. Avamiseks keerake (ärge tõmmake) pipeti lamedat otsa. Kallutage pead veidi tahapoole, vaadake üles ja tõmmake alumist laugu veidi silmamunast eemale. Tilgutage üks tilk silmalau ja silmamuna vahele moodustunud avasse 3-5 korda päevas. Võimaldamaks vedeliku ühtlast jaotumist silma pinnale, sulgege aeglaselt silmad. Kui ebamugavustunne silmades süveneb või ei leevendu, konsulteerige oma silmaarstiga!

Kui te kasutate lisaks muid silmatilkasid/silmasalve, tuleb manustamisel hoida vahet 15 minutit. Bepanthen Eye silmatilkasid tuleks alati kasutada viimasena. 

Loe rohkem
Koostisosad

Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.

Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkBEPANTHEN
Mõõt0.5ML
Kogus pakis20
Eriomadusedkonservantide vaba
Related articles
Saadavus apteekides

4 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 4.8 / 5
5 tärn (3) 75%
4 tärn (1) 25%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi