Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Cerustop kõrvaõlitilgad 10ml

Toidulisand
Meditsiiniline vahend väliskuulmekanalite puhastamiseks ja hooldamiseks.
11,82
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 10ML
Kirjeldus

CERUSTOP on meditsiiniline vahend väliskuulmekanalite puhastamiseks ja hooldamiseks. Cerustopi kõrvaõli kasutatakse väliskuulmekanalite hooldamiseks. Tihkeks muutunud kõrvavaik häirib kuulmist ja võib põhjustada väliskuulmekanali põletikku. Seetõttu tuleb vaiku regulaarselt eemaldada. Cerustopi kõrvaõli lahustab kõvastunud kõrvavaigu. Cerustopi kõrvaõlis sisalduvad õlid tungivad kõrvavaiku, muudavad selle pehmemaks ja seega lihtsalt eemaldatavaks. Lisaks aitab Cerustopi kõrvaõli eemaldada kõrvast ja väliskuulmekanalist mustust ja surnud naharakke. Cerustopi kõrvaõli sobib väga hästi ka kuuldeaparaatide kasutajatele.

Hoiatused:

Cerustopi kõrvaõli ei tohi kasutada, kui kuulmekanalid on põletikulised või kui kuulmekile on perforeerunud (ava kuulmekiles)!
Cerustopi kõrvaõli ei ole ravim!
Kõrvavalu või väga tihke kõrvavaigu esinemisel tuleb abi saamiseks pöörduda arsti poole.
Vältige võõrkehade (nt vatipadjakeste) sattumist väliskuulmekanalisse!
Ärge neelake Cerustopi kõrvaõli alla ega tilgutage seda silma!
Hoidke pudelit alati suletuna ja laste eest kättesaamatus kohas!

 

Loe rohkem
Kasutamine

Väliskõrva kogunenud kõrvavaigu, mustuse ja surnud naha eemaldamiseks tilgutage vatitupsule paar tilka käesooja Cerustopi kõrvaõli ja tupsutage sellega kõrva mitu korda. Seejärel pühkige kõrva kõigepealt puhta niiske riidetükiga ja seejärel kuivatage.
Väliskuulmekanali puhastamiseks tilgutage pool pipetitäit käesooja Cerustopi kõrvaõli kanalisse, hoides pead küljele kallutatuna. Asetage kõrvale väike vatitups, et takistada Cerustopi kõrvaõli väljavalgumist.
Kanal tuleb vatitupsuga sulgeda õrnalt. Kunagi ei tohi vatitupsu suruda kuulmekanalisse!
10 minuti pärast (soovitav on pikutada), loputage kõrva ettevaatlikult sooja vee või võimalusel käsidushiga. Kui kõrvavaik on väga tihke, on soovitatav protseduuri korrata.

Loe rohkem
Koostisosad

Kaprüül- ja kapriinhappe triglütseriid, vedel parafiin, isostearüülisostearaat, magus mandliõli, PEG-40 sorbitaanperoleaat, butüülhüdroksüanisool/butüülhüdroksütolueen, E-vitamiin.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkCERUSTOP
Mõõt10ML
Kogus pakis1
Vanuserühmkõik
Tootja, pakendajaSigmapharm Arzneimittel GmbH & Co KG, 1201 Viin, Austria Sigmapharm Arzneimittel GmbH & Co KG, 1201 Viin, Austria
SäilitamistingimusedHoidke õli 8 °C-25 °C. Pärast pudeli esmakordset avamist kasutage õli 8 nädala jooksul.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.