Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
1 Arvustused

MASTU SALV APLIKAATORIGA 30G

Meditsiiniseade
Meditsiiniseade, mida kasutatakse hemorroidide puhul.
10,90
363,33 /kg
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 30G
Kirjeldus

MASTU salvi on meditsiiniseade, mida kasutatakse hemorroidide puhul. Salv leevendab hemorroididega seotud sümptomeid: ärritust, sügelemist, valu, veritsust ja soodustab haavade paranemist.

Hoiatused:

Mastu salvi kasutamine on vastunäidustatud suurenenud tundlikkuse (allergilise reaktsiooni) korral ükskõik millise koostisosa suhtes.
Verejooksu tekkimisel või vere ilmumisel väljaheitesse, samaaegse palaviku ja valu tekkimisel tuleb Mastu salvi kasutamine lõpetada ja pöörduda arsti poole.
Arstiga konsulteerimine on vajalik ka hemorroidide sümptomite püsimise korral.
Salv on ette nähtud väliseks rektaalseks kasutamiseks ning seda ei tohi alla neelata.
Mingit mõju tarvitamisel koos ravimitega tähendatud ei ole. Siiski tuleks informeerida oma arsti või apteekrit hetkel kasutatavatest või lähiminevikus kasutatud ravimitest, kaasarvatud käsimüügiravimitest.
Mastu salvi ei tohiks kasutada koos teiste salvide või kreemidega, mis on ettenähtud kasutamiseks anaalava piirkonnas või meditsiinitoodete või ravimitega, mida kasutatakse rektaalselt (näiteks raviküünaldega).
Mastu salvi kasutamist raseduse ja imetamise ajal ei ole uuritud, selletõttu on enne Mastu® salvi tarvitamist vajalik konsulteerida arstiga, kes määrab, kas salvi kasutamise risk tasub end ära ja võtab vastu otsuse antud toote kasutamise võimalikkuse kohta.
Mastu salvi kasutamist lastel ja noorukitel ei ole uuritud. Selletõttu peab enne Mastu® salvi kasutamist arstiga konsulteerima.
Võimalikud kõrvaltoimed: ilmneda võivad ülitundlikkusreaktsioonid. Salvi koostis sisaldab lanoliini (villarasv), mis võib kutsuda esile paikset nahasügelust (näit. kontaktdermatiit).
Kui ükskõik milline nimetatud kõrvaltoimetetest muutub tõsiseks, või kui ilmnevad kõrvaltoimed, mida selles infolehes ei ole mainitud, informeerige oma arsti või apteekrit.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas!
Peale tuubil äratoodud säilivusaja möödumist ei tohi meditsiiniseadet kasutada. 

Loe rohkem
Kasutamine

Kanda piisav kogus Mastu salvi 2 - 3 korda päevas rektaalpiirkonnale ja/või anaalavasse. Enne kasutamist puhastada nahka sooja veega ilma seebita ja kuivatada pehme riidega.
Mastu salvi võib kanda peale kas sõrmega või karbisolevat aplikaatorit kasutades. Paigaldage aplikaator tuubile ja viige see anaalavasse. Seejärel vajutage kergelt tuubile vajaliku koguse salvi saamiseks. Peale kasutamist eemaldage aplikaator tuubilt ja peske sooja veega. Salvi kuivamise ärahoidmiseks sulgege tuub tihedalt.

Loe rohkem
Koostisosad

Vismut subgallaat, titaandioksiid (E171), isopropüül palmitaat, vedel parafiin, polüetüleenvaha, sorbitaan seskvioleaat, 70 % sorbitooli lahus, destilleeritud vesi ja villarasv.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkMASTU
Mõõt30G
Kogus pakis1
Vanuserühmtäiskasvanud
TurustajaOÜ STADA
PäritoluriikSaksamaa
SäilitamistingimusedHoida temperatuuril kuni +25°.
Related articles
Saadavus apteekides

1 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 5 / 5
5 tärn (1) 100%
4 tärn (0) 0%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi