Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

O.B. PROCOMFORT HÜG.TAMPOONID SUPER N16

Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
O.B.® Super Fluid-Lock™ keerdsoontega tampoonid sobivad kekeskmise ja tugeva vooluse korral.
4,67
0,29 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 16
Kirjeldus

Uus ProComfort™ pakub ülimat mugavust ja usaldusväärset kaitset. Tänu Dynamic Fit™ tehnoloogiale ja 3D-paisumisele kohandub tampoon kehaga ja lukustussooned aitavad tõhusalt vedelikku püüda ning edasi suunata. SilkTouch™ pealispind teeb sisestamise lihtsaks. o.b.® ProComfort™ Super tampoonid sobivad keskmise ja tugeva vooluse korral. Usaldusväärne kaitse lekete vastu ning puhas ja värske tunne kogu päevaks. Heaks kiidetud günekoloogide poolt.

Loe rohkem
Kasutamine

Vali tampoon, mis vastab kõige paremini Sinu vooluse tugevusele ning kasuta alati oma vajadusele vastavat madalaimat imavusastet. Vaheta tampooni regulaarselt. Ära unusta igal vahetusel vana tampooni eemaldada ja ära jäta menstruatsiooni lõppemisel viimast tampooni sisse. Veendu, et kasutad korraga vaid ühte tampooni.Toksilise šoki sündroom (TŠS) on üliharva esinev, kuid tõsine nakkus, mida põhjustavad inimese nahal elavad bakterid. See võib esineda nii meestel, naistel kui ka lastel, kuid umbes pooled haigusjuhud on esinenud tütarlastel ja naistel menstruatsiooni ajal. TŠS-i on seostatud tampoonide kasutamisega, ent see võib ilmneda menstruatsiooni ajal ka siis, kui tampoone ei kasutata. TŠS võib lõppeda surmaga, mistõttu on vajalik selle varajane tuvastamine ja ravi.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkO.B.
Kogus pakis16
Tootja, pakendajaAS Kodupaber Johnson
PäritoluriikPrantsusmaa
SäilitamistingimusedN/A
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi