Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
 • Beebipakk kaasa
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  NUK FC+ PIIMALUTT M 6+KUUD LATEKS N1

  Kosmeetika/Hügieen/Loodustooted
  NUK First Choice + latekslutt on võimalikult looduslähedane ja loovad ema rinnast joomise tunde.Luti kuju on loomulik ja sobib ideaalselt lapse lõualuu jaoks: ainulaadne NUK-kuju põhineb ema rinna nibu kujust toitmise ajal. See jätab keele ja lõualuu jaoks piisavalt ruumi, mis võimaldab lapsel teha loomulikke imemisliigutusi.Täiustatud koolikutevastane õhusüsteem (ristikujuline sisselõige nibu aluses) aitab luua vedeliku loomuliku voolavuse, nii et teie beebi joob ilma õhku neelamata.
  Ostes 30€ väärtuses Ema ja laps kategooriast tooteid, saad beebipaki kingituseks. Kingitust ei lisata automaatselt, kingitus tuleb lisada ostukorvis.
  3,04
  3,04 /tk
  Ostes 30€ väärtuses Ema ja laps kategooriast tooteid, saad beebipaki kingituseks. Kingitust ei lisata automaatselt, kingitus tuleb lisada ostukorvis.
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

  Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

  Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

  Kogus pakis: 1
  Kirjeldus

  NUK First Choice + latekslutt on võimalikult looduslähedane ja loovad ema rinnast joomise tunde.
  Luti kuju on loomulik ja sobib ideaalselt lapse lõualuu jaoks: ainulaadne NUK-kuju põhineb ema rinna nibu kujust toitmise ajal. See jätab keele ja lõualuu jaoks piisavalt ruumi, mis võimaldab lapsel teha loomulikke imemisliigutusi.
  Täiustatud koolikutevastane õhusüsteem (ristikujuline sisselõige nibu aluses) aitab luua vedeliku loomuliku voolavuse, nii et teie beebi joob ilma õhku neelamata.

  Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkNUK
  Kogus pakis1
  Tootja, pakendajaGerman Products Estonia OÜ MAPA
  PäritoluriikSaksamaa
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi