Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

AQUACEL AG FOAM HÕBEDAGA VAHTHAAVASIDE 10 X 10CM N10

Meditsiiniseade
Silkoonäärisega haavaside.
43,94
4,39 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 10
Kirjeldus

AQUACEL Ag vahtplaastrite ja haavasidemete sarja kuuluvad steriilsed Hydrofiber® vahthaavasidemed, mis koosnevad veekindlast polüuretaanist väliskihist ja mitmekihilisest imavast padjast; kleepplaastril on liimuv silikoonääris. Mitmekihiline imav haavaside koosneb polüuretaanvahu kihist ja haavaga kontaktis olevast pinnast, mis on valmistatud Hydrofiber tehnoloogial põhineval mittekootud materjalist naatriumkarboksümetüültselluloos).Haavasideme Hydrofiber tehnoloogial põhinev haavaga kontaktis olev kiht sisaldab 1,2% (massi%) hõbedaioone.Plaastris sisalduv hõbe tapab mitmesuguseid haavabaktereid ning aitab vähendada haavainfektsiooni ohtu. Välimine kilekiht moodustab viiruste ja bakterite levikut takistava veekindla barjääri, mis kaitseb haava väliste saastajate eest, vähendades nakkusohtu, eeldusel et haavaside on terve ega leki. Ühtlasi aitab kile piirata sidemesse imendunud haavaeritise aurustumist.

NÄIDUSTUSED:Vastavalt kasutamisõpetusele võib AQUACELAg vahtsidemeid kasutada nii krooniliste kui ka värskete haavade hoolduseks, näiteks:- haavad, milles on tekkinud infektsioon või mille infektsioonirisk on kõrgenenud;- teise astme põletushaavad;- diabeetilised jalahaavandid, säärehaavandid (venoosse staasi haavandid, arteriaalsed haavandid ja mitmesugusepäritoluga säärehaavandid) ning lamatised/haavandid (pindmised ja sügavad);- operatsioonihaavad;- traumaatilised haavad;- veritsusele kalduvad haavad, näiteks need, millele on tehtud mehaaniline või kirurgiline haavapuhastus;- eksudaadiga onkoloogilised haavad, näiteks fungoidsed nahakasvajad, fungoidne kartsinoom, naha metastaas,Kaposi sarkoom ja angiosarkoom.

Loe rohkem
Kasutamine

Haavasideme ettevalmistamine ja haavale asetamine:
1. Valige sellise kuju ja suurusega haavaside, mille keskel paiknev imamispind (kleepäärisega ümbritsetud ala) on haavast 1 cm suurem.
2. Eemaldage haavaside steriilsest pakendist, hoidudes sõrmedega puudutamast haavaga kokkupuutuvat osa jakleepplaastri puhul ka liimpinda. Kleepplaastri kasutamisel eemaldage kattepaber.
3. Haavasidemest saab lõigata sobiva kujuga tükke.d. Hoidke haavasidet haava kohal ja seadke haavasideme keskpunkt kohakuti haava keskosaga. Katke haavhaavasidemega. Kleepplaastri kasutamisel siluge liimuv ääris vastu nahka.
Haavasideme eemaldamine:
1. Haavasidet tuleb vahetada, kui selleks tekib kliiniline näidustus (nt leke, veritsus või valu tugevnemine). Maksimaalne soovituslik pealhoidmisaeg on kuni seitse päeva, kuid haava tuleb sobiva sagedusega puhastada.

Loe rohkem
Koostisosad

Haavasideme sees olev vahtmaterjal ja Hydrofiber imavad hulgaliselt haavaeritist ja baktereid. Haavaga kokku puutuv Hydrofiber-pind tekitab pehme ja sidusa geeli, mis liibub tihedalt haava pinnale, hoiab haavas niisket keskkonda (mis toetab organismi tervenemisprotsessi) ja aitab eemaldada surnud kude (autolüütiline haavapuhastus), kahjustamata seejuures kudesid. Sideme mitteliimuv haavaga kontaktis olev kiht võimaldab sidet eemaldada haava minimaalselt traumeerides. Tootesarja kuuluvatel kleepplaastritel on silikoonääris, mis tagab plaastri kindla ja nahasõbraliku kinnituse ning aitab vältida haava traumeerimist plaastri eemaldamisel.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkAQUACEL
Kogus pakis10
TurustajaLinus Medical OÜ,Narva mnt.5, Tallinn ConvaTec Limited
PäritoluriikSuurbritania
SäilitamistingimusedHoida toatemperatuuril (10–25 ºC / 50–77 ºF). Hoida kuivas.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi