Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

AQUACEL AG FOAM VAHTHAAVASIDE 8X8CM SILIKOONILINE KLEEPUV N10

Meditsiiniseade
AQUACEL Ag vahthaavaside on mõeldud nii krooniliste kui ka värskete haavade hoolduseks.
45,17
4,52 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 10
Kirjeldus

AQUACEL® Ag vahtplaastrite ja haavasidemete sarja kuuluvad steriilsed Hydrofiber® vahthaavasidemed, mis koosnevad veekindlast polüuretaanist väliskihist ja mitmekihilisest imavast padjast, kleepplaastril on lisaks ka liimuv silikoonääris. Mitmekihiline imav haavaside koosneb polüuretaanvahu kihist ja haavaga kontaktis olevast pinnast, mis on valmistatud Hydrofiber tehnoloogial põhineval mittekootud materjalist (naatriumkarboksümetüültselluloos). Haavasideme Hydrofiber tehnoloogial põhinev haavaga kontaktis olev kiht sisaldab 1,2% (massi%) hõbedaioone.
Plaastris sisalduv hõbe tapab mitmesuguseid haavabaktereid ning aitab vähendada haavainfektsiooni ohtu. Välimine kilekiht moodustab viiruste ja bakterite levikut takistava veekindla barjääri, mis kaitseb haava väliste saastajate eest, vähendades nakkusohtu, eeldusel et side on terve ega leki. Ühtlasi aitab kile piirata sidemesse imendunud haavaeritise aurustumist.

Hoiatused:

AQUACEL Ag vahthaaavsidet ei tohi kasutada inimeste puhul, kellel on tekkinud allergiline reaktsioon või esineb tundlikkus sideme või selle koostisainete suhtes!
Steriilsus on garanteeritud vaid juhul, kui pakend on terve või enne kasutamist avamata!

 

Loe rohkem
Kasutamine

Haavasideme ettevalmistamine ja haavale asetamine: Valige sellise kuju ja suurusega haavaside, mille keskel paiknev imamispind (kleepäärisega ümbritsetud ala) on haavast 1 cm suurem. Eemaldage haavaside steriilsest pakendist, hoidudes sõrmedega puudutamast haavaga kokkupuutuvat osa jakleepplaastri puhul ka liimpinda. Kleepplaastri kasutamisel eemaldage kattepaber. Haavasidemest saab lõigata sobiva kujuga tükke. Hoidke haavasidet haava kohal ja seadke haavasideme keskpunkt kohakuti haava keskosaga. Katke haavhaavasidemega. Kleepplaastri kasutamisel siluge liimuv ääris vastu nahka. Haavasideme eemaldamine: Haavasidet tuleb vahetada, kui selleks tekib kliiniline näidustus (nt leke, veritsus või valu tugevnemine). Maksimaalne soovituslik pealhoidmisaeg on kuni seitse päeva. Haava tuleb sobiva sagedusega puhastada.

Meediku järelevalve all ja vastavalt kasutamisõpetusele võib AQUACELAg vahtsidemeid kasutada nii krooniliste kui ka värskete haavade hoolduseks, näiteks: haavad, milles on tekkinud infektsioon või mille infektsioonirisk on kõrgenenud; teise astme põletushaavad; diabeetilised jalahaavandid, säärehaavandid (venoosse staasi haavandid, arteriaalsed haavandid ja mitmesuguse päritoluga säärehaavandid) ning lamatised/haavandid (pindmised ja sügavad); operatsioonihaavad; traumaatilised haavad; veritsusele kalduvad haavad, näiteks need, millele on tehtud mehaaniline või kirurgiline haavapuhastus; eksudaadiga onkoloogilised haavad, näiteks fungoidsed nahakasvajad, fungoidne kartsinoom, naha metastaas, Kaposi sarkoom ja angiosarkoom.

Loe rohkem
Koostisosad

1,2% (massi%) hõbedaioone ja naatriumkarboksümetüültselluloos

 

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkAQUACEL
Kogus pakis10
Tootja, pakendajaLinus Medical OÜ ConvaTec
PäritoluriikSuurbritannia
SäilitamistingimusedHoida toatemperatuuril (10–25 ºC). Hoida kuivas.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi