Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
-15%
 • Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
  0 Arvustused

  WARTNER PLIIATS SOOLATÜÜGASTE RAVIKS 1,5ML

  Meditsiiniseade
  Soolatüügaste ja tüügaste eemaldaja. Pliiatsikujuline aplikaator sisaldab uuenduslikku, väga kõrge happekontsentratsiooniga geeli. Tulemused on nähtavad juba esimesel nädalal, täpne pealekandmine, armita ravi.
  Ravimi infoleht
  18,08 15,37
  10246,67 /l
  Kampaania periood 01.07 - 31.07
  Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.
  Kogus pakis: 1
  Mõõt: 1.5ML
  Kirjeldus

  Soolatüügaste ja tüügaste eemaldaja. Pliiatsikujuline aplikaator sisaldab uuenduslikku, väga kõrge happekontsentratsiooniga geeli. Tulemused on nähtavad juba esimesel nädalal, täpne pealekandmine, armita ravi.

  Pliiats on tõhus vahend soolatüügaste eemaldamiseks ilma valuta. Pliiatsikujuline aplikaator sisaldab uuenduslikku, väga kõrge happekontsentratsiooniga geeli (trikloroäädikhappe geeli). Paikselt keemiliselt toimides hävitab tavalised ja jalatallal olevad soolatüükad. Geel põhjustab soolatüüka sarvkihi koorumist ja lagundab viirusetekitaja. Pärast soolatüüka maha koorumist, nahk taastub.

   

  Hoiatused
  Tähelepanu!
  Ainult välispidiseks kasutamiseks.
  Mitte kasutada näo või suguelundite piirkonnas.
  Mitte kasutada lahtiste haavade või terve naha peal.
  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  Loe rohkem
  Kasutamine

  Kasutada kaks korda päevas 4 päeva järjest, enne uut ravitsüklit pidada vahet neli päeva. Vajaduse korral võib kasutada korduvalt, kokku kuni 4 ravitsüklini. Kui soolatüügas on väike (nõelaotsa suurune), siis kasutada geeli üks kord päevas. Piisab ainult 1-st geelitilgast ühel ravikorral. Sobib lastele alates 4.-st eluaastast.

  Kasutamiseks eemaldage kork, suunake pliiatsiots alla ja keerake otsa, kuni ilmub tilk. Tilgutage toodet otse soolatüükale hommikul ja õhtul 4 päeva. Sobib lastele üle 4 eluaasta.

  Loe rohkem
  Koostisosad

  Trikloroäädikhape (TCA)

  Loe rohkem
  Lisateave
  KaubamärkWARTNER
  Mõõt1.5ML
  Kogus pakis1
  Vanuserühmlapsed, teismelised, täiskasvanud, seeniorid
  Vanusepiirangalates 4
  Sisaldus päevase annuse kohta

  täpne info ja kasutusjuhend infolehel

  Tootja, pakendajamedical brands Veembroederhof 96, 1019 HC . Omega Pharma Baltics SIA Medical brands Veembroederhof 96, 1019 HC
  PäritoluriikHolland
  Related articles
  Saadavus apteekides

  Sinu ostukorv

  Kokku:

  Mine ostukorvi