Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

NAILNER 2IN1 KÜÜNEPINTSEL SEENHAIGUSTE RAVIKS 5ML

Meditsiiniseade
Küünepintsel Nailner 2 IN 1 on mõeldud küüneseene raviks ja ennetamiseks. Lisaks aitab kiiremini parandada nakatunud küüne välimust.Unikaalne kandursüsteem võimaldab toimeainetel küüne sisse imenduda ja võidelda seeninfektsiooniga otse selle keskmes, muutes küüne keskkonna seene kasvuks ebasoodsaks ning kaitstes uuesti kasvanud küünt seeninfektsiooniga nakatumise eest.Toode sisaldab spetsiaalset heledamaks muutvat koostisainet, mis parandab nakatunud küüne välimust kõigest seitsme päevaga.
30,83
6166,00 /l
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 1
Mõõt: 5ML
Kirjeldus

Küünepintsel Nailner 2 IN 1 on mõeldud küüneseene raviks ja ennetamiseks. Lisaks aitab kiiremini parandada nakatunud küüne välimust.

Unikaalne kandursüsteem võimaldab toimeainetel küüne sisse imenduda ja võidelda seeninfektsiooniga otse selle keskmes, muutes küüne keskkonna seene kasvuks ebasoodsaks ning kaitstes uuesti kasvanud küünt seeninfektsiooniga nakatumise eest.
Toode sisaldab spetsiaalset heledamaks muutvat koostisainet, mis parandab nakatunud küüne välimust kõigest seitsme päevaga.

Loe rohkem
Kasutamine

Enne igakordset kasutamist puhastage küüs ja eemaldage küünelakk. Küünt ei ole vaja
eelnevalt viilida. Esimesel neljal kasutusnädalal kandke lahust peale kaks korda päevas. Pärast seda kasutage lahust üks kord päevas, kuni kahjustatud küüne asemele on tekkinud
terve küüs. Lahust tuleb kanda kogu küüne pinnale, kaasa arvatud küüne esiserva alla. Enne
küüne katmist (sokkide, jalanõude või kinnastega) laske lahusel 1-2 minutit kuivada. Pärast esimest nelja nädalat võib kasutamist vähendada ühe korrani päevas, kuni seen-infektsioonist kahjustatud osa on välja kasvanud. Pärast lahuse pealekandmist ärge peske jalgu mitme tunni jooksul. Pärast igat
kasutuskorda sulgege pudel tihedalt. Küünepintsel Nailner 2 IN 1 sisaldab piisavalt lahust ligikaudu 300 kasutuskorraks. Küüne seeninfektsiooni ennetamiseks kasutage
Nailnerit üks kord päevas.

Loe rohkem
Koostisosad

Koosisained: etüüllaktaat, glütseriin, vesi, piimhape, dihüdroksüatsetofenoon, sidrunhape.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkNAILNER
Mõõt5ML
Kogus pakis1
Vanuserühmteismelised, täiskasvanud, seeniorid
Tootja, pakendajaTäiendav teave: [email protected] Trimb Healthcare, Rijnsburgstraat 9-11, 1059 AT Amsterdam, Holland
PäritoluriikHolland
SäilitamistingimusedSäilitada toatemperatuuril. Tuleohtlik. Vältida hingamisteedesse sattumist.
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi