Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

TESTRIBAD GLUCOCARD X-SENSOR N50 TESTRIBAD (GLÜKOMEETRI)

Meditsiiniseade
Testribad X-Sensor veresuhkru määramiseks.
16,37
0,33 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 50
Kirjeldus

Testribad X-Sensor on mõeldud veresuhkru sisalduse määramiseks värskest kapillaarvetest koos glükomeetritega Glucocard X-Meter või Glucocard X-mini plus. Täpsed ja kiired tulemused.

Loe rohkem
Kasutamine

Enne testimist lugege X-Sensor kasutusjuhendit.Tehke test temperatuuril 8-40 C.Laske testribadel enne testimist ümbrusega kohaneda.1.Fooliumpakendi avamiseks rebige seda ülemisest sälgust. Võtke purk välja. Võtke purgist puhaste ja kuivade kätega üks testriba.Ärge puudutage tumedat kontrollakent.Sulgege pudel kindlalt kohe pärast testriba väljavõtmist.
Kasutage testriba kohe.2.Sisestage testriba täielikult testriba pessa.Ärge kasutage liigset jõudu. Testriba võib painduda.Ärge hoidke testriba pikka aega käes. 3. Kasutage vere kogumiseks torkeseadet ja uut lantsetti. Täpsete testitulemuste saamiseks puudutage verd testriba otsaga.Ärge testige verd mis punktsioonikohast välja voolab.4.Asetage testriba ots veretilga vastu. Laske testribal verd koguda seni, kuni kontrollaken on verega täidetud ja kostub signaal. Testi määramisvahemik: 0,6-33,3 mmol/L. Tulemus 5sek. Vajalik vere kogus 0,3µl.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkGLUCOCARD X-SENSOR
Kogus pakis50
TurustajaArkray Factory Inc Arkray Factory Inc
PäritoluriikJaapan
Säilitamistingimused+1 kuni +32
Related articles
Saadavus apteekides

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi