Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
0 Arvustused

Evolu sõrmeotsa pulssoksümeeter

Meditsiiniseade
EVOLU sõrmeotsa pulssoksümeeter on kaasaskantav mitteinvasiivne seade, mis on mõeldud patsientide arteriaalse hemoglobiini hapnikuküllastuse (SpO2) ja pulsisageduse kohapealseks kontrollimiseks haiglas, haigla-tüüpi asutustes ja kodudes. Seade pole mõeldud pidevaks jälgimiseks.
63,95
63,95 /tk
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.
Kogus pakis: 1
Kirjeldus

Hapnikuküllastus näitab arteriaalses veres sisalduva hapnikurikka hemoglobiini protsenti. Tegu on väga olulise respiratoorse tsirkulatsioonisüsteemi osaga. Paljud hingamisteede haigused võivad põhjustada inimveres madalat hapnikuküllastust. Seetõttu on mistahes probleemide õigeaegseks diagnoosimiseks oluline teada patsiendi vere hapnikuküllastust.

Loe rohkem
Kasutamine

Mõõtmine toimub sõrmeotsast.

Loe rohkem
Koostisosad

Elektrooniline, normaalse inimkeha arteriaalse vere hapnikuküllastus (SpO2) on 98%. Kui mõõdetud väärtus on alla 94%, on saadava hapniku hulk ebapiisav. Konsulteerige arstiga. Pulsisagedus (bpm) näitab südamelöökide arvu ühes minutis. Tavaliselt vastab pulsisagedus südamelöökide arvule. Üldiselt jääb inimeste pulsisagedus vahemikku 60 kuni 90 lööki minutis. Perfusiooni indeks (PI) näitab tavaliselt läbivaadatava patsiendi jäseme perfusiooni olekut. Normaalse inimkeha PI on 3% või rohkem.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkEVOLU
Kogus pakis1
TurustajaForans Eesti AS
PäritoluriikHiina
SäilitamistingimusedToatemperatuuril
Related articles
Saadavus apteekides