Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
2 Arvustused

EVA/QU REKTAALSUPOSIIDID N6

Meditsiiniseade
- Soole tühjenemist soodustav rektaalsuposiit.- Mikromullidest tingitud füsioloogiline pärasoole stimulatsioon kogunenud roojamassi väljutamiseks. - Aitab taastada normaalset sooletegevust. Pärast pärasoolde asetamist lahustub eva/qu® suposiit mõne minuti jooksul, vabastades suure koguse mikromulle, mis masseerivad pärasoole seina. Lahustunud suposiit pehmendab roojamassi. Mikromullidest tingitud stimulatsioon soodustab kiire ja loomuliku roojamise teket. Suposiiti võib kasutada nn „laisa soolestiku“ korral soolestiku tühjenemise soodustamiseks pika aja jooksul.
8,52
1,42 /tk
Veebiapteegi tava- ja soodushinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda tavaapteekide tava- ja soodushindadest ning kampaaniapakkumistest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 6
Kirjeldus

Soole tühjenemist soodustav rektaalsuposiit. Hästi talutav, looduslik ja tõhus preparaat harjumusliku ning kroonilise kõhukinnisuse korral.Tänu paiksele füsioloogilisele toimele ning mitteärritavatele ja organismi mitteimenduvatele koostisosadele on suposiiti eriti hea kasutada raseduse ja imetamise ajal, voodihaigetel, liikumispuudega inimestel, eakatel, neuroloogilise haigustega patsientidel, enne operatsiooni või diagnostilisi protseduure, reisimisel tekkiva kõhukinnisuse kiireks ja tõhusaks leevendamiseks.

Loe rohkem
Kasutamine

Täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast üks suposiit vastavalt vajadusele. Pärast pärasoolde asetamist lahustub suposiit mõne minuti jooksul, eraldades suure koguse mikromulle, mis masseerivad pärasoole seina. Lahustunud suposiit pehmendab roojamassi. Mikromullidest tingitud stimulatsioon soodustab kiire ja loomuliku roojamise teket. Soodustab normaalse soolefunktsiooni taastumist. Ei tekita sõltuvust.

Loe rohkem
Koostisosad

Naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumvesiniktartraat, vees lahustuv polüetüleenglükool.

Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkEVA/QU
Kogus pakis6
Vanuserühmtäiskasvanud
Tootja, pakendajaMiecys-Pharm OÜ So.Se. PHARM S.r.l.
PäritoluriikItaalia
SäilitamistingimusedHoida temperatuuril kuni 25 °C.
Related articles
Saadavus apteekides

2 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 5 / 5
5 tärn (2) 100%
4 tärn (0) 0%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%

Sinu ostukorv

Kokku:

Mine ostukorvi