Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kauba välimus võib erineda fotol näidatust.
1 Arvustused

Eva/qu lahtistava toimega rektaalsuposiit N6

Toidulisand
- Soole tühjenemist soodustav rektaalsuposiit.- Mikromullidest tingitud füsioloogiline pärasoole stimulatsioon kogunenud roojamassi väljutamiseks. - Aitab taastada normaalset sooletegevust. Pärast pärasoolde asetamist lahustub eva/qu® suposiit mõne minuti jooksul, vabastades suure koguse mikromulle, mis masseerivad pärasoole seina. Lahustunud suposiit pehmendab roojamassi. Mikromullidest tingitud stimulatsioon soodustab kiire ja loomuliku roojamise teket. Suposiiti võib kasutada nn „laisa soolestiku“ korral soolestiku tühjenemise soodustamiseks pika aja jooksul.
8,52
Hinnad veebiapteegis võivad erineda tavaapteegi hindadest.

Pakk kätte apteegist 1-3 tööpäeva jooksul

Kojuvedu 1-3 tööpäeva jooksul

Kogus pakis: 6
Kirjeldus
Soole tühjenemist soodustav rektaalsuposiit. Hästi talutav, looduslik ja tõhus preparaat harjumusliku ning kroonilise kõhukinnisuse korral.Tänu paiksele füsioloogilisele toimele ning mitteärritavatele ja organismi mitteimenduvatele koostisosadele on suposiiti eriti hea kasutada raseduse ja imetamise ajal, voodihaigetel, liikumispuudega inimestel, eakatel, neuroloogilise haigustega patsientidel, enne operatsiooni või diagnostilisi protseduure, reisimisel tekkiva kõhukinnisuse kiireks ja tõhusaks leevendamiseks. Loe rohkem
Kasutamine

Täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast üks suposiit vastavalt vajadusele. Pärast pärasoolde asetamist lahustub suposiit mõne minuti jooksul, eraldades suure koguse mikromulle, mis masseerivad pärasoole seina. Lahustunud suposiit pehmendab roojamassi. Mikromullidest tingitud stimulatsioon soodustab kiire ja loomuliku roojamise teket. Soodustab normaalse soolefunktsiooni taastumist. Ei tekita sõltuvust.

Loe rohkem
Koostisosad
Naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumvesiniktartraat, vees lahustuv polüetüleenglükool. Loe rohkem
Lisateave
KaubamärkEVA/QU
Kogus pakis6
Vanuserühmtäiskasvanud
Tootja, pakendajaMiecys-Pharm OÜ So.Se. PHARM S.r.l.
PäritoluriikItaalia
SäilitamistingimusedHoida temperatuuril kuni 25 °C.
Related articles
Saadavus apteekides
Hoiatus!
Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toote tarbimine ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

1 klienti on tootele hinnangu andnud

Üldine hinnang: 5 / 5
5 tärn (2) 200%
4 tärn (0) 0%
3 tärn (0) 0%
2 tärn (0) 0%
1 tärn (0) 0%